Меню

"У Житомирі буде новий сучасний сквер", - Борислав Розенблат

Категорія: Актуальні теми
10-06-2019
87

"Вже до кінця наступного року жителі мікрорайону Польова у Житомирі матимуть новий сучасний сквер.

Про це я розповів сьогодні під час зустрічі із ініціативною групою мешканців прилеглих будинків.

Плануємо провести реконструкцію території навколо фонтану «Космонавт» за кошти субвенції із державного бюджету. За попередніми підрахунками, вартість проекту – 20 мільйонів гривень. Ця ідея у мене виникла давно, за останні місяці розробили концепцію і почали працювати над її втіленням. Мої пости в соціальній мережі на цю тему викликали в житомирян інтерес і жваву дискусію. 

Зійшлися на тому, що на Польовій саме такого місця не вистачає. Переконаний, працювати треба професійно і комплексно: не просто перекласти плитку і встановити кілька кіосків, а передбачити комунікації, освітлення, озеленення, облаштування окремих зон, які не пересікатимуться. Це грандіозний проект у масштабах міста.

У нашому «космічному» сквері із фонтаном в центрі будуть дитяча, студентська, ігрова зони, майданчик для вигулу домашніх тварин, зелені насадження, конструкції для активного дозвілля. Люди зможуть відпочивати тут родинами. Дорогу поруч треба перенести, аби розширити територію і організувати безпечне перебування відпочивальників. Також має бути парковка мінімум на 100 місць, громадська вбиральна, тощо. Проект іще в процесі, будемо дослухатися до усіх зауважень громадськості. Вихованці НВК «Гармонія» вже поділилися зі мною своїми побажаннями. Перш за все цей сквер буде орієнтований саме на таких маленьких житомирян, тому важливо, щоб їм було цікаво, комфортно і пізнавально.

Найближчим часом спілкуватимусь з міським головою Житомира стосовно питання реконструкції скверу, аби донести до нього думку громадськості. За умови фінансування, 2019 році розробимо проектно-кошторисну документацію і розпочнемо підготовчі роботи, з весни 2020 року - основні. За місяців 6-8 сквер буде повністю оновлено. Всі зобов’язання, які я беру на себе, виконую, тому гарантую, що все буде вчасно і якісно", - Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)