Меню

14 школярів поїдуть до ландшафтного парку в селі Буки за сприяння благодійників

Категорія: Актуальні теми
08-09-2016
252

Ідея започаткувати довгострокову акцію «Подорожуємо Україною разом!» у засновниці благодійного фонду Олени Розенблат з’явилася давно. Але остаточно оформилася близько місяця того після поїздки з колективом на екскурсію в ландшафтний парк у селі Буки на Київщині:

«Ми були щиро вражені тим, що побачили! В Україні так багато мальовничих місць, а люди живуть поруч і навіть не знають про їх існування. Ми маємо перш за все популяризувати наші українські туристичні маршрути, адже вони не поступаються «заморським». Тож, ми вирішили з початком нового навчального року започаткувати новий формат роботи. У рамках акції «Подорожуємо Україною разом!» ми плануємо за цей рік провести 10 виїзних екскурсій для маленьких житомирян, щоб дітки мали змогу відвідати найбільш мальовничі куточки України. А родина Розенблат усіляко цьому сприятиме!», – розповідає Олена Розенблат.

Жінка наголошує: акція триватиме впродовж 2016-2017 навчального року. Взяти у ній участь має змогу кожен школяр з Житомира:

«Ми спланували ряд заходів для дітей: різноманітні творчі конкурси, турніри, спортивні змагання тощо. Головний приз для переможців - екскурсія. В рамках акції ми хочемо відвідати фонтан у Вінниці, замок Радомисль, музей Пирогово під Києвом, Софіївський дендрапарк, а також менш відомі, але не менш красиві місця. Слідкуйте за анонсами на наших сторінках у соціальній мережі Facebook або на офіційному сайті народного депутата Борислава Розенблата. Ми будемо раді подорожувати разом!», – зазначила пані Розенблат.

Вже цього тижня 14 юних стрітболістів із Житомира, які взяли участь у спортивних змаганнях у рамках акції «Подорожуємо Україною разом!», відвідають ландшафтний парк у селі Буки.

Все літо вчитель житомирської ЗОШ №17 Микола Тарасюк навчав своїх учнів баскетболу та стрітболу, щоби вони не просто прогулювали літо, а й домоглися результатів у спорті. Дізнавшись про таких молодців, волонтери «Фонду родини Розенблат» вирішили саме їх запросити для відкриття сезону подорожей:

«Ми провели спортивне змагання. Команда переможців отримала подарунки від нашого фонду. А головний приз – подорож до ландшафтного парку та храмового комплексу, який знаходиться в с.Буки, ми вирішили не ділити. Тож, усі учасники турніру поїдуть з нами на екскурсію. Звіт і яскраві фото опублікуємо після поїздки», – каже волонтер Людмила Альтовська.

Нагадаємо, засновниця «Фонду родини Розенблат» пані Олена 3 вересня отримала почесну нагороду конкурсу «Гордість міста» у номінації «Кращий представник благодійних фондів». Більше інформацї про роботу Фонду родини Розенблат читайте тут.

Про це повідомляє Житомир.info

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)