Меню

Апеляційний суд зобов"язав Циганчук відшкодувати моральну шкоду Бориславу Розенблату

Категорія: Актуальні теми
21-02-2017
230

Заслужена юристка України Наталія Циганчук так і не змогла довести наявність будь-якої землі на Олевщині у народного депутата України Boryslav Rozenblat або ж у його рідних.

Вчора Апеляційний суд Житомирської області зобов"язав Наталію Циганчук відшкодувати нардепу моральну шкоду, яку було завдано поширенням неправдивої інформації.

Нагадаємо, 25 березня 2016 року в прямому ефірі шоу «Шустер Life» Циганчук заявила, що в народного депутата Борислава Розенблата є 92 гектари землі в селі Лопатичі Олевського району і він хоче там видобувати бурштин. 

У прямому ефірі «Шустер Live» Борислав Розенблат заявив, що інформація, озвучена юристкою, є брехнею, але він готовий скласти мандат депутата Верховної Ради, якщо вона зможе навести докази зворотнього.

Наталія Циганчук проігнорувала можливість мирно залагодити спір і публічно вибачитися, тому захищати свою честь, гідність та ділову репутацію нардеп вирішив у суді.

2 листопада 2016 року Андрушівський районний суд Житомирської області зобов’язав Циганчук Наталію Антонівною протягом місяця з дня набрання рішенням суду законної сили спростувати недостовірну інформацію та сплатити народному депутату моральну шкоду в розмірі 1 тис. грн. Але жінка подала апеляцію. Розгляд справи відбувся 20 лютого 2017 року. 

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)