Меню

Борислав Розенблат: Інвестиції - джерело грошей, а не кредити МВФ

Категорія: Актуальні теми
08-11-2016
283

"На сьогодні любий законопроект, що дозволяє в країну залучити інвестиції – дуже потрібний. Джерелом грошей мають бути саме вони, а не кредити МВФ. Створення індустріальних парків з залученням іноземних інвестицій має бути в пріоритеті," про це народний депутат України Борислав Розенблат розповів у інтерв"ю business.ua.

"Є дві групи людей, що проти. Перша – це популісти, тому що це не їхня ініціатива. Друга – це ті, хто вже працює і питає: чому для когось мають бути кращі умови, а не для нас? Думкою перших можна знехтувати, а от з другими дуже тяжко. Треба з ними спілкуватися, почути їхні аргументи – в чому вони вбачають загрозу для свого бізнесу. Тоді ми зможемо вирішити, які дії закону мають бути обмежені, щоб не порушувати права тих, хто вже працює. Найголовнішим гравцем є люди – ті робітники, що будуть в подальшому мати робочі місця. Зайнятість населення – це основа всіх тих законів, що стосуються економіки.
 
Справа упирається в бюрократію – якщо чиновники на місцях не будуть сприяти, чи навіть навпаки – нічого не буде. Там, де є прогресивні міські голови, місцева влада – з’являться масштабні проекти. Потрібна гласність, робота ЗМІ, щоб запобігати корумпованості чиновників.
 
Детальніше за посиланням: 
 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)