Меню

Борислав Розенблат: Ми повинні залучати не кредити МВФ, а інвестиції

Категорія: Актуальні теми
13-10-2016
261

Про це наголосив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник голови Комітету з питань промислової політики та підприємництва Борислав Розенблат у програмі “Шустер live”.

 «Законопроект 2554-а-д про індустріальні парки дуже потрібен нашій країні сьогодні. І 227 голосів за нього – це голоси людей, які прагнуть змін, якнайшвидшого виходу країни з економічної кризи та розвитку. Найголовніше сьогодні для нас – це залучення інвестицій, не дивлячись на складну економічну ситуацію, військові дії, тощо», – зауважив Розенблат, як один з авторів законопроекту.

«Ми повинні залучати не кредити МВФ, а інвестиції. Сьогодні, на жаль, у нас в країні немає того стимулу, який би змусив інвестора вкладати гроші. Тому наш Комітет з питань промислової політики та підприємництва та Комітет з питань податкової та митної політики об’єднали зусилля для створення умов для надходження інвестицій. Ось так і був розроблений законопроект про індустріальні парки”, – розповів парламентар.

“Філософія законопроекту наступна – у місцевих органів влади після децентралізації з’явилась можливість використовувати свої податки. Тому для них важливо залучати до себе в регіон підприємства, які будуть створювати робочі місця саме в сфері виробництва. Не в сфері торгівлі, перепродажу чи обслуговування, а саме в промисловому виробництві. Створення заводів – це основа цього законопроекту», – відзначив заступник голови Комітету з питань промислової політики та підприємництва.

http://solydarnist.org/?p=83885

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)