Меню

Борислав Розенблат нагородив відзнаками працівників музичного училища ім.В.Косенка

Категорія: Актуальні теми
17-05-2018
151

Вчора під час звітного концерту Житомирське музичне училище ім В.С. Косенка житомирської обласної ради нагородив подяками директора училища Шестакова Євгенія Станіславовича, заслуженого діяча Мистецтв України Клименка Олександра Петровича, заступника директора Дідковського Леоніда Анатолійовича. Я дякую цим людям за їхній внесок у розвиток нашої культури, підтримку і навчання обдарованих дітей! За цими студентами майбутнє!!!

Виникає таке хороше відчуття, від того, що цей прекрасний захід відбувається в Житомирі, у стінах обласної філармонії. 
За останні роки ми вперше почули такий концерт, це те чим має пишатися музичне училище, пишатися учнями, студентами та колективом загалом. Найголовніше – це люди, випускники навчального закладу, які рухаються далі та розвиваються. Для нас важливо, аби вони поверталися у Житомир. Це дає надію на те, що Житомир це не тільки знане військове місто, а це і культурне, мистецьке, музичне місто на карті України
Колись Сомерсет Моем казав: На світі лише дві речі виправдовують людське існування — кохання і мистецтво. І я з ним абсолютно згодний! Це дає надію на те, що Житомир це не тільки знане військове місто, а це і культурне, мистецьке, музичне місто на карті України. Я бажаю нашому місту та області розквіту!!!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)