Меню

Борислав Розенблат передав авто територіальному центру обслуговування пенсіонерів та одиноких громадян

Категорія: Актуальні теми
09-01-2018
176

Вже кілька років народний депутат ВРУ Борислав Розенблат опікується Житомирським міським територіальним центром обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Відзначає, що такі люди  заслуговують на  увагу від держави, втім не завжди можуть отримати усе належне. На допомогу приходять небайдужі люди та благодійники.

У самому територіальному центрі свою співпрацю з нардепом вже давно називають дружбою. Про це під час чергової зустрічі 9 грудня повідомив керівник закладу Анатолій Сахневич.

«Продуктові набори, подарунки до свят нашим співробітникам і підопічним, юридичні консультації, медикаменти, необхідні речі  неодноразово отримували від  Борислава Розенблата та «Фонду родини Розенблат», - пояснив Анатолій Сахневич. – Я особисто вдячний за те, що жодне наше звернення не залишається без уваги. Потреби бувають абсолютно різні, адже центр обслуговує близько 6 тисяч осіб, втім ми завжди знаємо, що кожне прохання буде почуто, а обіцянки виконані. Лише кілька місяців тому ми повідомили, що маємо проблему із транспортом, який би допомагав доставляти гарячі обіди до одиноких людей чи транспортувати  громадян  до різних установ і лікарень, а вже сьогодні в дворі центру стоїть сучасне комфортне авто. Ще раз дякую за підтримку та увагу до літніх та одиноких людей, які завдяки «Фонду родини Розенблат» не залишаться наодинці зі своїми проблемами: зможуть повноцінно харчуватися, звертатися у відповідні держоргани, медичні заклади, тощо».
 
Свій автопарк демонструє водій центру Юрій Костюк. Каже, що ці автівки вже давно своє відслужили. Щодня доводиться здійснювати в середньому десять виїздів, але кожен з них може стати останнім для старенької «ВАЗівки». При потребі у 12 автомобілів, в міському центрі мають лише три. Нині ж переконані, що автомобіль від «Фонду родини Розенблат» суттєво покращить ситуацію. Оглядаючи подарунок, вже діляться планами щодо його облаштування під вимоги своїх клієнтів. До слова, благодійники беруть на себе усе подальше технічне обслуговування переданого авто.
 
Присутній на зустрічі народний депутат Борислав Розенблат передає ключі від автомобіля водію, той отримує певні консультації й настанови і одразу тестує її, проїхавшись у дворі центру.
 
«Автомобіль на ходу. Передаємо його на баланс центру. Ним можна перевозити пасажирів у салоні, а також транспортувати людей на візках, є місце для того, щоб доставляти гарячі обіди. Це той мінімум, який необхідний сьогодні для повноцінної роботи Житомирського  міського територіального центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Дотримуюся тієї думки, що без минулого у нас немає майбутнього. Тому треба знати і шанувати свою історію та повсякчас допомагати старшим людям, дослухатися до їх проблем, підтримувати. Ніхто з нас із роками не молодіє і важко передбачити як складеться життя на старості, тому треба дбати про літніх людей», - зауважив Борислав Розенблат.
 
У центрі розповідають, що із 6 тисяч громадян, які стоять на обліку, 1800 – одинокі люди, 600 осіб не виходять з дому, а 450 – прикуті до ліжка. Усі вони потребують піклування й нагляду. Зокрема, від «Фонду родини Розенблат» їх забезпечують продуктовими наборами та передплатою на періодичні виданнями про новини в місті та області. Завдяки подарованому авто ще й  вдасться оперативно доставляти гарячі обіди, що особливо актуально в зимовий період.
Джерело: 1.zt.ua

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)