Меню

Борислав Розенблат подарував житомирському ОСББ «Соборний квартал» ігровий майданчик

Категорія: Актуальні теми
16-04-2018
249

Два роки мешканці ОСББ «Соборний квартал» у Житомирі мріяли про новенький дитячий майданчик у своєму дворі і нарешті, їхня мрія збулася. Місце для веселого та активного відпочинку дітлахів їм подарував «Фонд Родини Розенблат».

«Два роки нічого не виходило. У листопаді минулого року ми звернулись до Фонду Родини Розенблат з проханням встановити майданчик і ось отримали. Велике дякуємо їм за це. Дуже чекали коли вже поставимо, навіть не уявляли, що буде так гарно», - розповідає голова ОСББ «Соборний квартал» Людмила Притуліна.

 Як малеча, так і їхні батьки не натішаться новеньким ігровим майданчиком.

«Тут була раніше бесідка, лавочка, пісочниця і гірка, більше нічого. Було нудно, а зараз веселіше. Майданчик дуже класний, мені він дуже подобається», - ділиться враженнями Анастасія.

«Для дітей вже буде краще, будуть тут гратися, все буде добре», - говорить Володимир.

На відкриття ігрового комплексу завітав і народний депутат України Борислав Рознеблат. Нардеп зауважує: майданчик сертифікований та встановлений за всіма будівельними нормами, а отже якісний, надійний та безпечний для відпочинку дітей.

«Тут не питання поспішати відкривати. Тут питання в тому, щоб було гарно зроблено, надійно зроблено. Я завжди дивлюсь в очі людям, особливо дітям. Коли дивишся на їхні очі, бачиш у них радість, бачиш в них надію, те, що нарешті їм є де погратись. Я думаю, що це велике свято», - зазначає народний депутат України Борислав Розенблат.

І дійсно, діти були настільки задоволені подарунком і святково налаштовані, що влаштували міні-концерт: читали вірші, танцювали, співали пісень, навіть вигравали на скрипці. Щасливі діти – щасливе майбутнє України, - переконаний Борислав Розенблат. Тому, зазначає нардеп, і надалі буде підтримувати ініціативи мешканців ОСББ встановлювати ігрові майданчики та дарувати дітям радість.

Нагадаємо, «Фонд Родини Розенблат» вже встановив в Житомирі та області понад 20 дитячих майданчиків.

Житомир.info

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)