Меню

Борислав Розенблат привітав житомирян з Днем Незалежності

Категорія: Актуальні теми
24-08-2015
390

Доброго дня, шановні друзі, дорогі мої земляки!!!!
Сьогодні найвеличніше свято для нашої країни - День Незалежності! Вже пролунала велика кількість побажань та поздоровлень. У Києві, Житомирі та інших містах України пройшли святкові заходи. Українці одягнули вишиванки - любо-дорого подивитися!
Але в той же час наша країна виборює своє право на життя, як незалежної і вільної держави. І в такий день я не можу не згадати подію, яка відбулась вчора у Новоград-Волинському.
Там, я разом зі своїми друзями, волонтерами та військовими, був присутнім на заходах, приурочених відкриттю меморіала воїнам, що загинули, захищаючи кордони нашої держави. 
Мене дуже схвилювало, що я побачив там велику кількість людей. Усі вони приїхали з різних куточків нашої країни – з Дніпропетровська, Львова, Житомира, навіть з Білорусі, щоб вшанувати пам”ять наших героїв. 
Мене вразила атмосфера, яка панувала на цьому заході. На очах чоловіків та жінок були сльози. Сльози горя, але й величезне відчуття гордості за синів України, які поклали життя за наше з вами майбутнє. Ми всі зобов”язані пам’ятати про їхній подвиг!!!
Велика подяка командиру 12-го полка, полковнику Борисову, який став ініціатором встановлення цього меморіалу у Новоград-Волинську. 
Я хочу, щоб в Житомирі теж було місце, де ми будемо вшановувати наших героїв. Як народний депутат України і просто мешканець міста Житомира, я готовий долучитися до цього процесу. Сподіваюсь, що ця ініціатива буде підтримана громадою і очільниками міста.
Я вірю в те, що вже незабаром наші вояки повернуться живими і здоровими. Але, разом з тим, я переконаний, що треба вміти пам’ятати тих, хто віддав життя за нашу державу. Бо пам’ять, то найголовніше, що є в історії кожної країни.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)