Меню

Борислав Розенблат продовжує допомагати підопічним Житомирського міського терцентру

Категорія: Актуальні теми
31-05-2018
155

Багато років поспіль народний депутат України Борислав Розенблат допомагає Житомирському міському територіальному центру соціального обслуговування громадян. Він підтримує творчі колективи, які діють при центрі, самотніх та літніх людей, які залишились сам на сам зі старістю.

«Я знаю, що терцентр допомагає тисячам пенсіонерів, з них майже дві тисячі людей – це зовсім самотні люди, які втратили рідних. Це важлива робота. Тому ми завжди відгукуємось на прохання установи. Раніше через наш Фонд родини Розенблат передали автомобіль, щоби возити гарячі обіди одиноким пенсіонерам, а зараз щотижня надаємо продукти для тих самих гарячих обідів», - розповів Борислав Розенблат. У Фонді родини Розенблат кажуть – така допомога вже стала постійною.

«Щомісяця для підопічних Житомирського міського територіального центру соціального обслуговування ми передаємо по 80 кілограмів вершкового масла та по 120 кілограмів печива. Наша співпраця триває вже багато років. Інвалідні візки, ходунки, одяг та взуття, подарунки на свята, телевізор – що тільки не передавали! Фонд родини Розенблат ділиться усім, що має. За ці роки з багатьма пенсіонерами ми вже спілкуємося, як з друзями», - розповіла волонтерка Фонду родини Розенблат, Людмила Альтовська.

У терцентрі вдячні за підтримку. Так кажуть – Борислав Розенблат людина слова, скільки разів не зверталися по допомогу жодного разу не відмовив. «У нашому терцентрі діють два хори, Університет 3-го покоління, вивчають англійську мову, літні люди проводять активно дозвілля . Також ми щодня влаштовуємо гарячі обіди. Люди звикли і ми всіма силами продовжуємо цю роботу. Наші підопічні дуже вдячні Бориславу Соломоновичу за постійну допомогу», - розповів Анатолій Сахневич, директор Житомирського міського терцентру соціального обслуговування громадян.

Борислав Розенблат запевняє, що й надалі допомагатиме житомирянам, яких підтримують у терцентрі.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)