Меню

Борислав Розенблат взяв участь у програмі «Шустер LIVE Будни» від 15.09.2016

Категорія: Актуальні теми
19-09-2016
482

Під час ефіру «Шустер LIVE Будни» говорили про те, як вплине рішення Виконавчої ради Міжнародного валютного фонду на виділення траншу фінансової допомоги Україні та чи врятує українську економіку кредит МВФ?

"Я думаю, що сьогодні транш МВФ стане хорошою новиною для наших оборонних підприємств. Адже внутрішній ринок України запрацював, коли почав працювати оборонний комплекс. 

Я хочу нагадати, що за останні 20 років практично щороку ми скорочували кількість наших військових промислових підприємств. Ми практично забули про модернізацію і про науковий потенціал нашої країни. Сьогодні, завдяки цим коштам, цим кредитам МВФ, ми починаємо повністю відновлювати свій ОПК. Я вважаю, що це колосальний стрибок вперед. Чому? Тому що науковий потенціал завжди, в першу чергу, відносився до військових. І цього року 110 мільярдів гривень заклали в бюджеті на національну безпеку, " - розповів Борислав Розенблат.

Учасниками програми стали народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat), економіст, член НКРЕКП (2014-2015) Андрій Герус, Віце-прем’єр-міністр - Міністр економіки України (1992) Володимир Лановий, Міністр економіки України (1997 - 1998) Віктор Суслов, Заступник Голови НБУ (2005-2009) Олександр Савченко.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)