Меню

Борислав Розенблат запропонував житомирянам самостійно вирішити, куди спрямувати 20 млн гривень, виділених ВРУ на розвиток міста

Категорія: Актуальні теми
17-05-2016
187

Народний депутат України Борислав Розенблат запропонував житомирянам визначити пріоритети соціально-економічного розвитку міста та вирішити, куди спрямувати 20 мільйонів гривень, додатково виділених Верховною Радою України. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook:

«Крім грошей Державного Фонду Регіонального Розвитку, які ми отримаємо в обсязі 50 мільйонів гривень, було додатково виділено ще 20 мільйонів гривень на соціальний розвиток міста»,  – повідомив нардеп.

Пропозиції Борислав Розенблат просить надсилати на електронну адресу його приймальні: press.rozenblat@gmail.com  до 1 червня 2016 року.

На електронну пошту вже почали надходити перші листи з побажаннями та пропозиціями щодо перенесення міського сміттєзвалища, подальшого утеплення шкіл та садочків, відновлення скверу на розі вулиць Київської та Театральної, відновлення фонтану та тротуарного покриття на розі вулиць Хлібна – Київська (біля школи№17), закупівля нових атракціонів у міський парк культури та відпочинку та реконструкція гідропарку тощо. 

Теги:

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)