Меню

Борислав Розенблат звертатиметься до прем’єра, президента та членів РНБО щодо ситуації в Олевську

Категорія: Актуальні теми
16-01-2017
308

Борислав Розенблат обіцяє разом з колегами-депутатами звернутися до Прем’єр-міністра Гройсмана, Президента Порошенка та членів РНБО з проханням посприяти прийняттю законопроекту про легалізацію бурштину.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook 16 січня. Так народний обранець відреагував на нічну сутичку в самому центрі Олевська, під час якої загинула одна людина та за близько десятка постраждали.

«Усі побачили, що питання стоїть надзвичайно гостро. Страшно про це говорити, але ми в кроці від АТО, що буде відбуватись вже не на Сході, а на території нашого, українського Полісся!!! Я не хочу призначати винних у тому, що сталось…але є «мусора», які там збирають плату за «квитки», є прокурори і сбушники, які покривають цей «бізнес» та депутати всіх рівнів, які намагаються заробляти на цьому кошти…винні всі! Кривавий бурштин, так, якраз кривавий, адже там, де замішані великі гроші, завжди буде кров…

Завтра у Верховній Раді, разом з іншими колегами, будемо звертатись до Прем’єр-міністра, до Президента, до членів РНБО України, аби вони посприяли прийняттю Закону та розробили усі заходи, щоб захистити людей!!!», - написав Борислав Розенблат.

Народний депутат вважає, що таких ситуацій не виникало б, якби в Україні діяв закон, який врегульовує видобуток сонячного каменю:

«Сьогодні вночі в місті Олевську сталась біда і знову постраждали люди... Біда, яку можна було не допустити, якби влада впродовж трьох років не зволікала з легалізацією видобутку бурштину!!!», - пише нардеп.

Нагадаємо, законопроект авторства Розенблата № 1351-1 про видобудування та реалізацію бурштину вже понад півтора року очікує на друге читання.

Фото зі сторінки Олександра Ніколайчука

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)