Меню

Допомога армії важлива для кожного з нас, - Борислав Розенблат

Категорія: Актуальні теми
27-04-2018
317

Фонд родини Розенблат передав допомогу для українських воїнів, які перебувають на передовій в АТО.  Найближчим часом волонтери завезуть її на Схід.

«До нас по допомогу звернулись волонтери Благодійного фонду «Оберіг-26», вони якраз готуються до поїздки. Ми відгукнулись, адже розуміємо, яку важливу справу вони роблять. Крім того, важливо, аби бійці на передовій відчували підтримку з дому, від людей чий спокій вони оберігають. І такі волонтерські передачі – це можливість вкотре засвідчити цю підтримку», - каже президент Фонду родини Розенблат, Олена Розенблат.

Волонтер Ірина Піскун та її однодумці  постійно їздять на Схід, возять допомогу українським військовим.

«Ми їздимо туди з початку війни. Ми дуже вдячні родині Розенблат за допомогу. Ще жодного разу в житті вони нам не відмовили, завжди йдуть нам на зустріч.  І технічно допомагали і продуктами харчування. Хай бог береже їх та їхню родину! Цього разу нам надали усе, по що ми звертались - 120 пачок масла  та 120 банок згущеного молока. Цю продукцію ми розділимо на дві поїздки, для різних підрозділів, які воюють на самій передовій в Луганській та Донецькій областях», -  розповіла Ірина Піскун, керівник Благодійного фонду «Оберіг-26».

Фонд родини Розенблат допомагає військовим з 2014 року. При цьому опікується бійцями АТО не лише поки ті перебувають на передовій, але й після їх повернення з війни. Зокрема, у 2017 році Фонд родини Розенблат профінансував вартісну операцію в Ізраїлі житомирського десантника Дмитра Перцева. Турбуються благодійники і про родини загиблих героїв.

«Бронежилети, автомобілі, приціли, прилади нічного бачення, одяг, пральні машини, холодильники, намети, ліхтарі,  їжа – що лише ми не відправляли нашим військовим. Сьогодні ми продовжуємо це робити, не зупиняємось. Крім того, в Житомирі 4-й рік працює моя Громадська приймальня, куди часто звертаються ветерани. Там їх консультують, допомагають вирішити юридичні питання, усе безкоштовно і кваліфіковано. Адже допомога армії важлива для кожного з нас», - зазначив засновник Фонду, народний депутат України  Борислав Розенблат.  

Нагадаємо, за 2017 рік родина Розенблат витратила на благодійність половину зароблених коштів.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)