Меню

Фонд родини Розенблат долучився до організацї свята "Мальованські забави"

Категорія: Актуальні теми
03-10-2016
205

Цьогоріч Elena Rosenblat та Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation знову долучились до організації чудово заходу - "Мальованські забави"!

Свято проводиться в Житомирі вдруге, його влаштовують житомирські благодійники.Цьогоріч задля збору коштів на молитовник для незрячих людей. На захід приходять містяни аби розважитись та пожертвувати кошти на благодійний проект.

"Фестиваль справді став сімейним святом.Сюди приходили цілими родинами і поколіннями. Люди слухали музику, відпочивали, спілкувались, знайомились - усе завдяки чудовій ідеї Леся Морозова та Богдан Купчинский. Святкову атмосферу створювали аніматори, різноманітні майстер-класи, батут, концерт за участі відомих виконавців, цукрова вата, польова кухня - каша та чай, повітряні кульки і сміх.Багато сміху.Дякуємо усім, хто долучився до організації цього такого хорошого свята!Сподіваємось, що усі дійсно гарно провели і час!", - розповіла волонтер Фонду Олена Власенко.

"Фестини "Мальованськи забави" відбулися. Дякуємо нашим партнерам та спонсорам за підтримку. Жителі Мальованки зібрали на молитовник для незрячих людей 643гр.35коп", - зазаначила організатор свята, благодійниця Леся Морозова на своїй сторінці у facebook.

Цьогоріч сімейний фестиваль "Мальованські забави" відбувся вдруге. Минулого року свято також проводилось у мікрорайоні Мальованка, його відвідали тисячі людей.

"Я дуже рада, що такий захід відбувся. Прийшли дуже багато людей, цьому сприяла і погода. На цій події  були спеціальні розважальні зони,там було дуже багато дітей, вони раділи, вони гралися. Це приємно, адже сьогодні діти переважно розважаються в гаджетах, спілкуються в інтернеті, втрачають навички "живого" спілкування, а такі заходи вони сприяють новим знайомствам.Крім того, діти відпочивають на природі. Часто і самі дорослі не знають добре своїх сусідів, а тут цілий мікрорайон вийшов на фестиваль.Тож завдяки таким заходам ми знайомимся, спілкуємось.Такі заходи потрібні!", - зазначила директор Фонду родини Розенблат, Олена Розенблат.

 

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)