Меню

Фонд родини Розенблат - партнер Коалції з питань реформування системи захисту дітей в області

Категорія: Актуальні теми
04-11-2016
218

Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation - партнер Коаліції з питань реформування системи захисту дітей в Житомирській області.

Вчора наші представники побували на заході на тему: "Спільні механізми влади, місцевої громади, НГО та переселенців, щодо вирішення їхніх проблем. Чи є Житомирщина територією порозуміння?".
Захід відбувався у обласній бібліотеці ім. О.Ольжича:

"Зустріч вийшла справді цікавою, ми обговорили можливість створення в місті центру, де зможуть тимчасово жити діти-сироти, яким виповнилось 18 років і їм нема куди йти після закінчення навчального закладу, жінки з дітьми, які потерпають від домашнього насилля та мами-сироти, яким з маленькими дітьми нема де жити. Ми знаємо, що у нашому місті є схожі проекти, зокрема, соціальні гуртожитки, але місць, звісна річ, там не дуже багато.Усі потреби, на жаль, закрити не можна. Організатори круглого столу розказали, що міська рада може виділити приміщення, а ремонт та облаштування такого соціального центру буде фінансуватись з грантових коштів. Тож, центр, який планується спільно зробити - нашому місту потрібен і добре, що є люди, які запропонували це і готові взятись і втілювати такий проект, " - розповіла волонтер Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation Олена Власенко.

"03 листопада 2016 року відбулась зустріч учасників Коаліції з питань реформування системи захисту дітей в Житомирській області. 
Сьогодні коаліція нараховує 10 партнерів. Важливо, що підтримку нашій діяльності вже висловила міська Служба у справах дітей. Завдяки ініціативі начальника Служби у справах дітей міста, у жовтні нам вдалося провести зустріч із заступником мера Житомира на тему створення у місті Центру соціальної підтримки дітей та сімей, який би надавав підтримуючі послуги виключно дітям та сім’ям Житомира.
Це перший крок на шляху до того, щоб розпочати спочатку в місті, а потім і в області процес комплексної реформи системи захисту дітей, в результаті якого кожна дитина та сім’я області зможе отримати якісну підтримку у кризі там, де вони живуть та жодна дитина не страждатиме від непоправних наслідків інтернатного догляду. 
Наразі ми, як коаліція громадських організацій, маємо консолідувати власні ресурси та зусилля, визначити ключові напрямки нашої роботи в регіоні для впровадження тут якісних реформ у сфері захисту дітей, та напрацювати спільний план реалізації наших амбітних цілей та створення міцного підґрунтя й опори для відкриття у найближчому майбутньому у місті Житомир Центру соціальної підтримки дітей і сімей та подальше поширення його досвіду й моделі роботи на всю область,"- повідомляє на своїй сторінці у facebook Charitable Organization "Planet for Kids".

Втілення цього проекту розпочнеться у 2017 році. Такий центр уже існує 3 роки у Макарівському районі, Київської області. Також проект розробляється у м.Рівне, м.Дніпро та м.Одеса. Ініціаторами стала організація Hope@Homes for Children.

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)