Меню

Фонд родини Розенблат подарував майданчик житомирському дитячому садку

Категорія: Актуальні теми
30-03-2016
417

У центрі розвитку дитини «АБВГДейка» всі в очікуванні відкриття нового спортивно-ігрового майданчика. Малята демонструють свої малюнки.

«Ми малювали майданчик, тому що ми його дуже чекали. Я намалювала гойдалку, турнік і гірку», - розповідає вихованка дитячого садка.

Нових гойдалок і гірок тут чекали 425 малюків, щоденно вони граються на майданчиках, збудованих понад 20 років тому. Щоб виправити ситуацію, батьки вихованців звернулися до благодійників.

«Фонд Розенблат з великою радістю сказали, що вони допоможуть нам у встановленні одного дитячого майданчика для наших дітей. З року відкриття – це перший новий ігровий майданчик, де діти зможуть не тільки весело провести час, але і з користю для свого здоров'я, тому що ми бачимо, що тут можна і підтягуватися, і якісь вправи робити», - розповідає мама вихованця Марія Буткевич.

Від нового майданчика дітлахи у захваті. Кажуть, тут є усе, про що вони мріяли.

Керівництво дитячого садочка переконує:  попри те, що такий майданчик лише один, усі діти матимуть можливість тут гратися.

«У кожного свій режим дня, свій розклад занять, свій розклад прогулянок. Вони виходять в різний час. Поки що будемо обходитися так, але сподіваємося, що знайдеться ще хтось, хто допоможе нам ще хоч би один такий майданчик облаштувати. Тому що це дуже важливо для дітей», - каже завідувачка Житомирського центру розвитку дитини №53 «АБВГДейка» Людмила Тищук.

Цей майданчик – кращий серед тих, що благодійний фонд родини Розенблат подарував дітям Житомира.

«Другий рік фонд родини Розенблат і народний депутат Борислав Соломонович дарує майданчики у двори, дитячі садки. І це, здається, 9 майданчик, який ми сьогодні даруємо. Для нас найголовніше – щоб діти раділи», - говорить помічник народного депутата Борислава Розенблата Ірина Струтинська.

Благодійний фонд родини Розенблат  обіцяє щомісяця дарувати майданчики житомирянам.

Житомир.info

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)