Меню

Фонд родини Розенблат посів 1-е місце у номінації "Благодійність у соціальній сфері"

Категорія: Актуальні теми
28-03-2017
328

Фонд родини Розенблат посів 1-е місце у номінації "Благодійність у соціальній сфері" регіонального конкурсу "Благодійна Житомирщина - 2016".

В Житомирській області завершився регіональний етап  Національного конкурсу «Благодійна Україна»,  який  багато років поспіль  проводить Асоціація  благодійників України.  На Житомирщині партнером асоціації  є благодійна організація «Планета для дітей».

АБУ спільно з регіональним партнером  прагнуть через проведення цього конкурсу  вшанувати  кращих в країні та області  благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації,  колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти,  а також   публічно стимулювати їх до  поширення ефективних доброчинних  практик.  Десятки благодійних і громадських організацій, волонтерські групи, окремі доброчинці, меценати та волонтери Житомирщини,  які в попередні роки були переможцями та лауреатами як національного конкурсу,  так і  його регіонального етапу,  через участь у  ньому  наростили свою  благодійну  спроможність та запровадили нові  та  інноваційні форми  благодійної допомоги.  

 Всього 744  заявки надійшло на адресу оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна». «Благодійна Україна – 2016» стала рекордсменом у кількості прийнятих заявок. У цьому році заявки Національною експертною радою будуть оцінюватися у 22-х номінаціях, які в свою чергу поділилися на колективні, спеціальні та індивідуальні.

 Найбільше заявок було подано у 15-ть колективних номінацій – 565. У 3 індивідуальні номінації надійшло – 115 заявок та у 4 спеціальні – 64.

У цьому році також проходитимуть регіональні конкурси. Зокрема, цьогорічний обласний рекордсмен – Вінничина, оскільки від них надійшло 171 заявок. Друге місце у рейтингу займає Житомирщина з 101 поданою заявкою. На третьому місці - Хмельниччина, яка  вийшла у фінал з 61 заявкою. Наступними крокують Львівщина, Херсонщина та Одещина. У кожній із цих областей пройдуть регіональні церемонії нагородження переможців.

Про це йдеться на офіційному сайті АБУ. 

Усі фото з нагородження благодійників у Житомирі за посиланням на сторінці Фонду родини Розенблат у фейсбуці.

Нагадаємо, днями Фонд родини Розенблат отримав подяку від військових за допомогу у придбанні автомобіля.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)