Меню

Фонд родини Розенблат продовжує допомагати родинам учасників АТО

Категорія: Актуальні теми
05-07-2017
191

Розваги, ігри, подорожі, корисні і розважальні майстер-класи - Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation півроку опікувався сином загиблого учасника АТО.

"Ми виграли невеличкий грант "Старший брат" від Благодійної організації ""Львівська освітня фундація". Ми хотіли допомогти Єгору, сину Олександра Залізка. Дитині потрібна була підтримка, а тут якраз побачили таку програму наставництва і вирішили взяти в ній участь", - розповіла керівник Фонду, Elena Rosenblat.

Грант «Старший брат» - це програма наставництва для дітей героїв АТО.

"Це наставник над дитиною загиблого учасника АТО. На участь в програмі ми подали родину Олександра Залізко, який загинув у квітні 2016 року. Протягом року з Єгоркою, старшим сином Олександра, ми відвідували басейни, майстер-класи, розважальні заходи. А з 16 по 18 червня був фінальний табір наставників з дітьми, який відбувався у Львові. Також у цьому таборі була екскурсія по Львову, багато розваг та майстер-класів, познайомились з родинами із інших міст. Разом з Єгором ми провели цікаво і насичено час, сподіваємось ці розваги хоч трохи допомогли малому", - розповіла волонтер Фонду, Helen Vlasenko.

З початку свого створення Фонд родини Розенблат допомагає багатодітним, малозабезпеченим, людям з інвалідністю, родинам учасників АТО та обдарованим дітям.

Більше про дільність Фонду можна дізнатись тут:
http://rozenblat.org.ua/tags/blagodiynist/

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)