Меню

Фонд родини Розенблат профінансував виготовлення та встановлення меморільної дошки Наталії Скорульській

Категорія: Актуальні теми
05-11-2016
293

На приміщенні обласної філармонії ім.С.Ріхтера у Житомирі відкрили пам"ятну дошку нашій землячці - заслуженій артистці України, видатній українській балерині, балетмейстеру - Наталії Скорульскій. 

Ініціатором встановлення став «Центр хореографічного мистецтва ім. Н. Скорульської», який очолює Инна Бурдейная, а меценатами, які підтримали ідею - Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation.

На захід прийшли артисти, громадські діячі, представники влади, також приїхала дочка Наталії Скорульської - Роксана зі своєю родиною.

Elena Rosenblat зазначила: 
"Ми живемо в місті і дуже мало знаємо про його історію і про видатних людей, які тут жили. Коли я дізналася про талановиту, відому далеко за межами Украіни, балерину, стало прикро, що в нашому місті про це майже нікому невідомо А нам є чим пишатися! Нам є про що росказувати дітям і нащадкам.
Тож табличка виготовлена з італійського мармуру - хотілося, щоб вона була " легкою і пасувала до будівлі філармонії
Адже саме там робила своі перші кроки, навчалися і виступала Наталія Скорульська".

"Н.Скорульська народилась, навчалась та виступала в Житомирі, тут жила її родина. Її батько був відомим композитором, громадським діячем. Ми раді, що Фонд та Олена Розенблат роблять такий внесок у нашу культуру та  історію.Такі речі потрібно робити,"- розповіла житомирянка Олена.

Відкриття пам"ятної дошки відбулось в рамках Другої всеукраїнської хореографічної асамблеї імені Н. Скорульської.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)