Меню

Фонд Родини Розенблат долучився до проведення розважального вечора для військових та їхніх родин

Категорія: Актуальні теми
15-02-2017
224

Вчора ввечері побували на родинному святі, організованому для військовослужбовців, учасників АТО, демобілізованих воїнів та їхніх дружин і подруг.

Захід відбувся в гарнізонному будинку офіцерів. Для сімейних пар організували вечір з танцями, вікторинами, конкурсами та іншими розвагами.

5 сімейних сертифікатів (на 2-х осіб) до Тренажерный зал FavorytGym та солодощі передав Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation для учасників конкурсів.

"Приємно, що військових підтримують, проводять цікаві заходи.Тож ми вирішили надати такі призи, щоб сім"ї разом могли проводити своє дозвілля, адже спорт об"єднує,"- розповіла директор Фонду Elena Rosenblat.

Сертифікати розраховані на 2 людини, з ними сім"ї військових можуть відвідувати спортзал впродовж двох місяців.

"Вечір вийшов справді класним, веселим. Було дуже багато учсаників, понад 100 людей. Усі танцювали, спілкувались, брали участь у конкурсах. Вечір вийшов дууже емоційний, раді, що ми долучились до такого заходу,"- каже волонтер Фонду Helen Vlasenko.

"Хочемо подякувати організаторам родинного вечора - наталья горкуша та представникам Будинку офіцерів за організацію такого свята.Молодці, що не забуваєте про наших захисників," - додала Людмила Альтовская, волонтер Фонду.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)