Меню

Головне – це зробити річку дешевою та безпечною, - Борислав Розенблат

Категорія: Актуальні теми
18-01-2017
247

За відповідний проект Закону України «Про внесення змін до «Кодексу торговельного мореплавства України» (щодо сприяння розвитку судноплавства в України), реєстр.№2712, внесений народним депутатом з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Борисом Козирем та іншими, проголосувало 234 депутати.

Про це повідомляє solydarnist.org.

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Урбанський, виступаючи в Парламенті, заявив, що метою прийняття проекту Закону є відновлення та поповнення флоту під Державним прапором України, залучення інвестиційного капіталу в судноплавний бізнес, шляхом вдосконалення законодавчого врегулювання питання надання суднам права плавання під Державним прапором України.

«Проектом Закону пропонується розширити коло суб’єктів, судна яких мають право плавання під Державним прапором України, та надати іноземним суднам право здійснення каботажних перевезень без окремого дозволу центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері транспорту», – сказав Урбанський.

Голова Комітету з питань транспорту, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ярослав Дубневич розповів, що прийняття даного Закону сприятиме залученню значного обсягу іноземних інвестицій у розвиток судноплавства України, додаткових надходжень до Державного бюджету та місцевих бюджетів від реєстрації суден та здійснення господарської діяльності інвесторами.

«Прийняття проекту Закону стане дієвим механізмом, який без жодних додаткових витрат з боку держави, сприятиме покращенню інвестиційного клімату в Україні, що неодмінно вплине на позитивний міжнародний імідж країни та стане новою перспективою для розвитку зовнішньоекономічних відносин», – сказав Дубневич.

Також, на підтримку даного закону виступив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat).

«Головне – це зробити річку дешевою та безпечною. Для цього скасовується низка платежів, зборів та дозвільних документів. Все це має зробити внутрішні водні шляхи конкурентними на ринку вантажоперевезень. Ефект від наведення порядку на внутрішніх водних шляхах відчують усі громадяни України, адже пакет законопроектів стосується не тільки встановлення справедливих та прозорих умов розвитку економіки ріки, а й будівництва інфраструктури річкових портів та зовнішньої інфраструктури внутрішніх водних шляхів. За рахунок розвитку «річки» будуть створюватись нові робочі місця, будуть наповнюватись Державний та місцеві бюджети. За рахунок розвитку внутрішніх водних шляхів ми розвантажимо, та головне, збережемо наші дороги. Тому фракція Блоку Петра Порошенка закликає підтримати цей законопроект і наступні, які ми будемо розглядати, що регламентують розвиток водного транспорту України», – відзначив Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)