Меню

Країна повинна розвиватися за рахунок економічного зростання – Борислав Розенблат

Категорія: Актуальні теми
21-10-2016
224

Про це народний депутат від Блоку Петра Порошенка Борислав Розенблат сказав у коментарі журналістам у Верховній раді, повідомляє прес-служба партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

“Державний бюджет 2014 року був 550 млрд грн, бюджет 2016 року був в межах 650 млрд грн. Державний бюджет 2017 року ми приймаємо в межах 880 млрд грн видаткової частини. Ці цифри говорять, що країна поступово стає на шлях економічного розвитку за рахунок створення нових робочих місць, за рахунок інвестицій”, – прокоментував попереднє прийняття проекту Бюджету на 2017 рік народний депутат.

«Країна повинна розвиватися за рахунок економічного зростання. Я розумію позицію голови Уряду Володимира Гройсмана, який подав до парламенту прозорий і чесний бюджет. Цей бюджет відповідає реальним можливостям економіки і побудований на наступних пріоритетах: оборона, національна безпека, соціальний захист, освіта, медицина», – заявив Борислав Розенблат.

Він зазначив, що кожен народний депутат, обраний в одномандатному виборчому окрузі, отримає субвенцію на розвиток свого регіону. «За кошти субвенції у 2016 році я переобладнав приймальні відділення в трьох лікарнях. Обладнання вже встановлюється. І ця робота буде продовжена у 2017 році», – сказав народний депутат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)