Меню

Лауреати конкурсу "Моя рідна Українська мова" поділились враженнями про поїздку до Мистецького Арсеналу

Категорія: Актуальні теми
03-04-2017
275

25 лауреатів творчого конкурсу від Фонду родини Розенблат «Моя рідна Укранська мова» побували у Мистецькому Арсеналі на виставках «Музей новин», присвяченій 20-річчю ТСН та «Реальність ілюзії» художника Олександра Гнилицького. Діти розповіли про свої враження від поїздки.

«Це було вражаюче! Моя перша поїздка у Музей новин залишила найкращі враження. Спершу нам провели цікаву екскурсію і розповіли не тільки, як робляться новини які ми бачимо на екранах, але й те для чого вони нам потрібні і чи можна від них сховатися.А потім ми мали вдосталь часу зробити безліч класних фото, спробувати себе в ролі телеведучого і навіть просто відпочити на стільцях-качалках. Я б залюбки ще раз відвідала цей незвичайний музей!» - розповіла  лауретка конкурсу Катя Сірик, учениця 7-а класу ЗОШ №8.

«Весна дійсно дарує величезну кількість позитивних емоцій, наповнює серця радістю та любов'ю до світу та людей. Так невимовно прекрасно було стати частинкою тієї чудової поїздки до Музею новин, яку організував Фонд родини Розенблат. Я ніколи не думала, що полюблю Київ, але саме той день, коли сонячне проміння наче наскрізь прорізало темні дощові хмари, знищуючи усю сірість та бруд навколо, і здавалося трохи ближчим, ніж зазвичай, перекреслив усі мої минулі переконання і безумовно ще на довгий час залишиться у скриньці таких теплих спогадів. Я безмежно вдячна за таку приємну компанію, неймовірні враження і за те, що відчинили двері і дозволили ступити на поріг ще досі невідомого, але такого затишного, з легким присмаком хаосу, місця, » - розповіла Аліна Янович, учениця ЗОШ №20.  

«Заради таких людей, як ви, і хочеться писати поезії. Дякуємо вам за неймовірну екскурсію,» -  розказала Валерія Шарандак, учениця ЗОШ №20.

15-річна Дар’я  Собчук, надіслала на конкурс відео, де вона читає власну поезію «Лист солдату». Дівчинка каже – ця тема для неї надзвичайно близька, вірш писався  легко.Тож  вирішила його  подавати на конкурс  і стала лауреатом.

«Цікаво було у Мистецькому Арсеналі. Виставки «Музей новин» і «Реальність ілюзії» багато про що змусили задуматись. В останній залі здивували картини. А у «Музеї новин» найбільше вразило те, що перед тим, як випустити новину в ефір, треба стільки всього зробити, перед тим, як новина побачить світ», - поділилась своїми враженнями  лауреатка конкурсу «Моя рідна Українська мова» Дар’я  Собчук.

«Ми вирішили провести такий конкурс і приурочили його до Дня народження Тараса Шевенка. За умовами конкурсу школярі надсилали відеороботи у яких вони читають власні твори або декламують вірші українською мовою. Участь у конкурсі взяли понад 80 дітей, які надіслали більше 100 відео!Ми не думали, що буде така кількість охочих і радіємо, що у нас є такі талановиті діти! Власна поезія, декламація – неймовірно творчі роботи! Подорож до  Мистецького Арсеналу обрали тому, що це місце має справді творчий дух, там відбуваються цікаві заходи, які здатні здивувати і дітей і дорослих.Тож ми раді, що школярам сподобалась ця ідея,» - розповіла керівник Фонду родини Розенблат, Олена Розенблат.

Усі учасники отримали дипломи, книги та квитки в кінотеатр "Україна" на два сеанси мультфільмів. Також Фонд Родини Розенблат  видасть збірку дитячої поезії. У ній будуть зібрані власні твори учасників конкурсу "Моя рідна Українська мова."

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)