Меню

Лауреати творчого конкурсу "Моя рідна Укранська мова" побували у Мистецькому Арсеналі

Категорія: Актуальні теми
27-03-2017
247

 25 лауреатів творчого конкурсу "Моя рідна Укранська мова" побували у Мистецькому Арсеналі на виставках "Музей новин", присвяченій 20-річчю ТСН та "Реальність ілюзії" Олександра Гнилицького.

До Дня народження Т.Шевченка Фонд родини Розенблат організував творчий конкурс "Моя рідна Українська мова". За умовами конкурсу школярі надсилали відеороботи у яких вони читають власні твори або декламують вірші українською мовою. Участь у конкурсі взяли понад 80 дітей, які надіслали більше 100 відео.Усі учасники отримали дипломи, книги та квитки в кінотеатр "Україна" на два сеанси мультфільмів. А для 25 лауреатів Фонд родини Розенблат влаштував поїздку до Мистецького Арсеналу на виставку «Музей новин» у рамках постійної акції "Подорожуймо Україною разом з Фондом родини Розенблат".

Також приємним сюрпризом для школярів стала новина про те, що Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation видасть збірку дитячої поезії. У ній будуть видані власні твори учасників конкурсу "Моя рідна Українська мова."

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)