Меню

Олена Розенблат здобула відзнаку у номінації «Кращий представник благодійних фондів»

Категорія: Актуальні теми
05-09-2016
388

У рамках відзначення Дня міста у Житомирі 3 вересня на майдані Соборному відбулися урочисті заходи, під час яких керівник міста Сергій Сухомлин разом із почесними гостями вручили відзнаки переможцям традиційного конкурсу «Гордість міста».

Cеред переможців конкурсу «Гордість міста» у Житомирі – учасники АТО, військові лікарі, волонтери і благодійники.

У номінації «Кращий представник благодійних фондів» перемогла Олена Розенблат.

"Сьогодні я, як керівник благодійного фонду, отримала почесну відзнаку " Гордість міста 2016". Відверт- це було дуже неочікувано...Впевнена, що в нашому місті є багато людей, якими можна і потрібно пишатися! Які по праву є гордістю міста. Дякую за теплі слова і щирі привітання.

Дякую своєму чоловіку, родині, друзям, колегам і однодумцям! Дякую всім волонтерам, благодійникам, військовим , і всім небайдужим людям, хто своєю працею наближають перемогу! Разом - сила", - говорить Олена Розенблат.

Нагадаємо, фонд родини Розенблат,  за час своєї півторарічної діяльності допоміг тисячам людей - малозабезпеченим, багатодітним, людям з інвалідністю, військовим та їхнім родина.

Фонд втілив у життя низку власних і важливих соціальних програм і зарекомендував себе, як організація, що не боїться складної роботи і викликів.  Більше інформацї про роботу Фонду родини Розенблат читайте тут.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)