Меню

Після введення мораторію на експорт лісу-кругляка, на Житомирщині почали працювати три ізраїльські підприємства, - Розенблат

Категорія: Актуальні теми
24-11-2016
253

Після введення мораторію на експорт лісу-кругляка, тільки на території Житомирської області створено три ізраїльські підприємства, які займаються лісопереробкою.

Про це народний депутат України Борислав Розенблат заявив під час свого виступу на Форумі Україна-Ізраїль 2016 «25 років дипломатичних відносин: від загальної спадщини до спільного бачення».

За словами нардепа, в Україні нарешті почали покращуватись умови введення бізнесу.

«Ми почали ламати систему, яка заважала нормально вести бізнес в Україні. Я не просто хочу зазначити, що вчора Кабмін скасував 367 регуляторних актів, які обмежували бізнес. Ми рухалися до цього впродовж останніх двох років. Гарною ілюстрацією є наш цьогорічний результат у рейтингу Всесвітнього банку – Doing Business. Україна піднялася на 80 сходинку рейтингу. Наша ціль – наступного року опинитися на 50 місці.

Що стосується співпраці між двома нашими країнами, то я вже не раз говорив, що поєднавши ізраїльські технології з українськими ресурсами, ми зможемо нагодувати увесь світ. Можу продемонструвати на прикладі лише лісопереробної галузі. Після того, як ми ввели мораторій на експорт лісу-кругляка, тільки на території Житомирської області створено три ізраїльські підприємства, які займаються лісопереробкою. Це той сигнал, коли ми створюємо умови, а до нас ідуть інвестиції».

 

 https://www.youtube.com/watch?v=R2APV57oDrQ

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)