Меню

Помічники Борислава Розенблата повернули 6 квартир ошуканим власникам

Категорія: Актуальні теми
17-08-2016
789

Юристам громадської приймальні народного депутата Борислава Розенблата в судовому порядку вдалось повернути законним власникам 6 квартир, які у людей намагались відібрати «квартирні» шахраї. Про це повідомляє прес-служба нардепа.

"Квартирних шахраїв, які намагаються відібрати житло у законних власників, в Житомирі стає дедалі більше. Лише за останній рік помічниками Борислава Розенблата було опрацьовано 6 таких справ", - йдеться у повідомленні.

«Ошукані люди звертаються до нас все частіше. Випадки бувають різні і ми допомагаємо відновити справедливість.

До прикладу, дуже цікавою є справа житомирянки, яка ледь не втратила житло через те, що колишній чоловік був поручителем по кредиту. Після розлучення у квартирі жінка проживала зі своєю малолітньою донькою. Але це не зупинило державного виконавця. Він продає квартиру за 134 тис.грн і право власності набуває інша особа. Ми домоглися скасування цього договору купівлі-продажу. Квартиру жінці повернули і наразі триває реєстраційний процес», - розповідає юрист громадської приймальні  Володимир Красовський.

За його словами, ще однією давньою історією зі щасливим фіналом є повернення квартири онуку, яку він отримав у спадок від дідуся:

«На момент визнання спадщини у квартирі проживала дівчина, яка нібито доглядала дідуся. Через "своїх" людей у Новогуйвинській селищній раді шахрайці вдалося прописатися у квартирі. Потім вона народила там дитину, щоб її не могли виселити. Там дуже заплутана історія, до якої причетні члени однієї відомої політичної партії. Але ми довели, що онук отримав квартиру у спадок і посприяли виселенню загарбниці. Тож житло відійшло законним власникам»,- говорить юрист.

Нагадаємо, раніше юристи громадської приймальні повернули 2 квартири законним власникам. Більше інформації про діяльність Громадської приймальні народного депутата України Борислава Розенблата шукайте тут.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)