Меню

Помічники Борислава Розенблата продовжують боротьбу з "чорними" ріелторами у Житомирі

Категорія: Актуальні теми
15-04-2016
522

Юристи Громадської приймальні народного депутата України Борислава Розенблата продовжують боротьбу з "чорними" ріелторами у Житомирі.1 квітня суд першої інстанції повернув житомирянину Володимиру Андрушко його квартиру, яку у нього відібрали шахраї:

 "Андрушко Володимир звернувся до мене з проханням повернути квартиру, яку у нього відібрали незаконно, доки він сидів у тюрмі. Вийшовши з місця відбуття покарання, чоловік дізнався, що його було виписано з квартири. Своєї згоди він на це не давав, але шахраї підробили довіреність від його імені і продали квартиру", - розповів юрист Громадської приймальні Володимир Красовський.

За словами Красовського, у Житомирі вже кілька років діє група "чорних" ріелторів, які шахрайським шляхом відбирають квартири у законних власників:

«Це вже друга моя справа, яка стосується квартирних аферистів, де фігурує прізвище Баримбой О.В. Восени 2015 року у житомирянки Світлани Краєвої неодноразово намагались відібрати житло. Представником останнього власника квартири нібито виступав Баримбой О.В. У справі ж Володимира Андрушко Баримбой О.В виступає фізичною особою – покупцем. Два випадка з однією і тією ж людиною та зі схожими обставинами по квартирних питаннях, а з боку правоохоронних органів немає ніяких дій. Баримбой О.В ходить на волі, у нього все добре, а люди без квартир» -говорить Володимир Красовський.

Оскільки це вже друга ідентична ситуація, з якою звертаються до Громадської приймальні народного депутата України Борислава Розенблат, помічники нардепа підготували звернення до Генеральної прокуратури та Міністерства юстиції з проханням перевірити законність діяльності ріелторів та нотаріусів, імена яких фігурують у справі квартирних аферистів.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)