Меню

Посаду міністерства охорони здоров’я України повинен очолити медик, - Розенблат

Категорія: Актуальні теми
22-04-2016
307

Посаду міністерства охорони здоров’я України повинен очолити медик. Про це 22 квітня в політичному ток-шоу «Чорне дзеркало» заявив народний депутат від БПП Борислав Розенблат.

«Насправді це дуже проста історія. У нас був кандидат-професіонал – пан Усенко, директор інституту Шалімова, якого підтримала вся коаліція і всі інші фракції. За добу до призначення його на посаду він відмовився. Це найголовніше міністерство у країні, здоров’я людей, здоров’я нації – понад усе. На сьогоднішній день міністерством управляє пан Розенко віце-прем’єр-міністр по справам соціальної політики. Існує багато достойних кандидатур, я думаю на наступній пленарній неділі ми обов’язково внесемо кандидатуру. Насправді, якщо в цьому міністерстві забрати закупки, які являються самим корумпованим символом країни, то це міністерство повинен очолити – медик. Не фармацевт, не представник фармацевтичної компанії, а медик,» - сказав Розенблат.

На запитання, що можливо все це відбувається саме через закупки, нардеп відповів.

«В минулому році закупки перевели на міжнародні організації, за їхніми даними економія складає від 10% до 90% заощадження коштів. Але там сформувалась дуже корумпована система закупок. І на сьоднішній день, людина яка повинна очолити міністерство повинна максимально зробити прозорими ці закупки,» - заявив депутат Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)