Меню

Промислове виробництво у квітні впало на 6%, – Борислав Розенблат

Категорія: Актуальні теми
29-05-2017
150

Про таке в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі Телеканал ZIK розповів заступник голови Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва Boryslav Rozenblat.

Для України це вкрай потужна загроза, адже це не тільки зменшення кількості робочих місць чи отримання валової виручки нашої країни, але й зменшення податкових виплат, а, отже, скорочення можливостей для соціального захисту людей.

Про таке в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі Телеканал ZIK розповів заступник голови Комітету Boryslav Rozenblat.

Як наголосив нардеп, слід негайно втрутитися у справу – і це питання не тільки уряду, але й парламенту, і загалом всіх гілок влади: «Ми серед колег проводили аналіз того, що відбувається, і дійшли до дуже невтішних результатів. Я не хочу казати про правоохоронні органи, які втручаються в бізнес і тиснуть на нього, не дають можливості дихати нашій країні. Не буду говорити і про 166 місце ведення бізнесу. Просто це те, у що Прем’єр-міністр має негайно втрутитися».

Натомість, якщо влада України не чує бізнесу, роботодавців, то, на думку Борислав Розенблат, не варто розповідати й про реформи та їхню дію: «Година уряду показала, що Прем’єр-міністр налаштований на роботу, але хотілось би, щоб ці цифри мали реагування. Бо збирати податки – це одне, але втрата промислового виробництва – це втрата надії".