Меню

Робитиму все можливе, аби держава підтримувала цих жінок на гідному рівні, – Борислав Розенблат

Категорія: Актуальні теми
13-05-2017
276

14 травня Україна відзначатиме День матері. Саме напередодні цього свята народний депутат ВРУ Борислав Розенблат зустрівся з матерями загиблих на сході учасників АТО, аби привітати їх, вручити подарунки і найголовніше – в черговий раз подякувати за виховання синів-героїв.

Про зустріч Борислав Розенблат написав на своїй сторінці у фейсбуці

"Сьогодні привітав мам наших загиблих Героїв із Днем матері.

Зустріч вийшла емоційною і дуже зворушливою.Тому що багатьох з цих жінок вже ніхто ніколи не назве мамою ...

Маємо підтримувати їх! Адже вони зуміли виховати синів, які стали мужніми і хоробрими воїнами, які одними з перших пішли захищати свої родини, рідну землю, усю Україну від окупантів і загинули на Сході...

Проте ці жінки не зламались, допомагають одна одній, ходять на роботу, доглядають онуків, мало не щодня їздять до своїх синочків на Смолянське кладовище. От і після нашої зустрічі, знаю, понесли подаровані квіти до них, своїх найрідніших - дітей.

Дівчата, знаю про те, що в нас в місті нема пам'ятника нашим Героям, будемо вирішувати це питання!Ми в боргу перед вашими синами...

Також під час зустрічі передав подарунки для мами трьох дітей, Лілії Ільницької, яка після втратити єдиного сина Дмитра знайшла в собі сили і рівно місяць тому народила трьох чудових донечок!!!!

Дівчата, ще раз вітаю вас з прийдешнім святом, захоплююсь вами і робитиму все можливе, аби держава підтримувала вас на гідному рівні!!!!!!"

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)