Меню

Розенблат – Ляшку: «Електронне декларування розділило парламент на чесних і нечесних депутатів»

Категорія: Актуальні теми
01-11-2016
238

Так народний депутат Борислав Розенблат відповів головному радикалу  країни, коли той намагався присоромити своїх колег їхніми деклараціями.

Словесна перепалка між народними депутатами сталася вранці, 1 листопада, у Верховній Раді.

 Лідеру Радикальної партії не сподобалося, що його виступ не хочуть слухати. Привернути увагу нардепів, зокрема, і мажоритарника від Житомира – Борислава Розенблата, він намагався пасажем про відтинання голів високопосадовцям:   

 «Я розумію, що всі ви захоплені обговоренням електронних декларацій. Можливо, ділитеся враженнями від один одного декларацій. Але я просив би хвилину уваги! Слухайте, глухарі!.. Розенблат! Ти чуєш історію французької королеви, яка рекомендувала людям їсти тістечка, їй відтяли голову. От, якщо вам буде смішно, якщо ви не почуєте, що я вам зараз скажу – вам теж всім відтянуть голову. Тому замовкніть і слухайте!».

Далі полилися ріки популізму про «розшарування суспільства» та  «абсолютну відірваність політичного класу від народу».

 Борислав Розенблат у відповідь нагадав Олегу Ляшку про його власну декларацію і про те, що дуже легко «рвати на собі сорочку» і нібито відстоювати інтереси простих людей, коли головний популіст парламенту сам їздить на люксовому авто та проживає у заміському палаці:

«Я дуже добре, Олег Валерійович, знаю історію Франції, але я хочу просто вам нагадати інше. Електронне декларування не розділило парламент на багатих і бідних, воно розділило на чесних і нечесних депутатів. Чесні депутати можуть вийти сюди на трибуну, піти на телебачення, подивитися в очі людям на своєму мажоритарному окрузі і сказати: да, це мої статки, я їх заробив і в мене є декларація на кожен долар чи гривню, яку я заробив. А нечесний буде на собі рвати сорочку, розповідаючи про погане життя людей, буде ходити по всьому світу і розповідати, як тяжко жити, але при цьому сам їздитиме на люксових автомобілях, житиме в заміських палацах… То я просто хочу всіх депутатів закликати – будьте чесними перед собою, будьте чесними перед суспільством і, повірте мені, люди знають своїх героїв», – відповів Розенблат.

Нагадаємо, сам Олег Ляшко задекларував дві квартири в Києві - на 367,20 і 95,50 кв. м., шість ділянок по 210 кв. м. в с. Княжичі Київської області, на рахунках у нього лежать 2 млн. грн, а готівкою – 940 тисяч доларів, 130 тисяч євро і 1,65 млн. грн. В смт Козин Київської області Ляшко з 2015 року орендує будинок на 215,90 кв. м. та земельні ділянки по 450 і 142,3 кв. м. Його дружина Росіта має 200 тисяч доларів, 40 тисяч євро та 760 тисяч гривень готівкою.  При цьому до обрання нардепом у 2006 році Олег Ляшко працював на різних посадах у ЗМІ.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)