Меню

Розенблат: ми звільнили 29 суддів

Категорія: Актуальні теми
29-09-2016
230

Борислав Розенблат на своїй сторінці у https://www.facebook.com/boryslav.rozenblat?fref=ts розповів про сьогоднішнє голосування у Верховній Раді та чому він, як народний депутат, підтримав колег у прагненні відновити довіру людей до українських судів.

"Доброго вечора, шановні друзі, опоненти, колеги!

Сьогодні вся країна спостерігала за тими подіями та пристрастями, що вирували у Верховній Раді. І цей тест на зрілість ми дійсно важко пройшли... Ми звільнили 29 суддів!!! Це лише мала частина тих, хто брав участь у переслідуванні учасників Революції Гідності.

На моє тверде переконання нечесні на руку судді – це одна з найбільших внутрішніх загроз на сьогоднішній момент. Їхня зневага до основ правосуддя у нашій державі призвели до того, що українці взагалі перестали поважати цю гілку влади. Вони вершать своє «кривосуддя», не рахуються з людьми, не поважають Закон…

Сьогодні було принципове для країни голосування. Для цього на прохання Президента була скликана позачергова сесія, на яку, попри роботу в окрузі, мали з’їхатися всі народні обранці, що вболівають за Україну… Бути депутатом це не тільки політична відповідальність, а, перш за все, громадянська відповідальність перед своїми виборцями, які тебе обирали зокрема і для того, щоб ти підтримував Закон і порядок в нашій країні. Мені прикро було спостерігати за тим ганебним видовищем, коли не вистачало 1 чи 2, чи 5 голосів… Через суперечки взагалі не було конструктивної роботи. Я розумію, що у когось бути питання, пов’язані з тими чи іншими суддями: позитивні чи негативні думки...

Але люди, які ухвалювали рішення у беззаконний спосіб, навіть під тиском, але «іменем України», не мають права носити мантію і називатись «Ваша честь». Тому що у цих людей честі немає! Вони втратили її ще тоді, коли вперше відступили від основних принципів правосуддя!

Попри те, що сьогодні відбувались події, присвячені вшануванню пам’яті жертв Бабиного Яру, а я є одним із організаторів цих заходів, для мене було принципово бути присутнім під час цього голосування. Я переконаний, що відновлення довіри людей до суду – наша основна мета. І ми зможемо цього досягти лише після повного очищення судів. Я хочу подякувати всім моїм колегам, які взяли участь у цьому засіданні. Працюймо!",- прокоментував Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)