Меню

Розенблат заявив, що не буде голосувати за законопроект про спецконфіскацію без внесення в нього змін

Категорія: Актуальні теми
07-09-2016
229

Закон про спеціальний режим конфіскації майна розділив український парламент на три групи: тих, хто його підтримує, тих, хто проти нього протестує і тих, хто хоче його переписати. 

Про це, повідомляє головний сайт про політиків "Слово і Діло".

В середині березня, коли розроблений Тетяною Чорновол законопроект про спецконфіскацію (№4811) тільки планувався до розгляду у Верховній Раді, один із лідерів «Народного фронту» і головних лобістів закону Сергій Пашинський був настільки впевнений в правильності цього рішення, що навіть пообіцяв, що «НФ» блокуватиме трибуну Ради, поки законопроект не буде включено до порядку денного. Так, власне кажучи, і сталося.

Але ось у подальшому цей метод не спрацював. Блокувати трибуну парламенту до ухвалення закону обіцяв і інший «народнофронтовець» – Юрій Береза. Потім ще один партієць цієї політичної сили, Вадим Кривенко, обіцяв усіма можливими способами домагатися ухвалення закону. Результату нуль, у всякому разі поки що.

5 липня автори законопроекту самі відкликали його, а в парламенті з'явився альтернативний проект закону – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей стягнення в дохід держави необґрунтованих активів і активів, власник яких не встановлено» №4890. І ось із цим документом, судячи з усього, багато парламентарів ще не знайомі.

Частина депутатів, що позитивно ставляться до ідеї конфіскації на користь держави майна, злочинних чиновників, що втекли з України, говорять про необхідність доопрацювання закону. Мовляв, документ сирий, і якщо його ухвалити в нинішньому вигляді, на виході отримаємо непрацюючий режим конфіскації з масою судових позовів і, як варіант, зі скасуванням його Конституційним судом.

Таку думку (що в цілому побутує в усій пропрезидентській фракції) висловив член «БПП» Борислав Розенблат.

"Я не голосуватиму за відповідний закон без внесення в нього змін", – заявив Борислав Розенблат.

Народний депутат Борислав Розенблат слово своє дотримавОднопартієць Розенблата Борис Козир, у свою чергу, запевнив, що коли в парламенті з'явиться доопрацьований законопроект про спецконфіскацію, фракція «Блоку Петра Порошенка» його підтримає.

Більше інформації про діяльність народного депутата України Борислава Розенблата шукайте тут.

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)