Меню

«Розенблата нельзя трогать – он поднимет кипиш». Нардеп прокоментував записи СБУ

Категорія: Актуальні теми
27-02-2017
361

«Якщо прослухати записи СБУ уважно, то жодних запитань до мене взагалі не має виникнути», – так під час прес-конференції 27 лютого народний депутат України Борислав Розенблат прокоментував перехоплені Службою безпеки телефонні розмови між посередниками, які на замовлення РФ готували заходи із дестабілізації ситуації в Україні.

За його словами, деякі ЗМІ подали матеріал, не до кінця розібравшись у ситуації, що викликало масу пліток і домислів.

Нардеп запропонував журналістам ще раз прослухати розмови і самим зробити висновки:

Стенограма розмови між Яровою Г.Д. та Меніович К.О. щодо організації подання за вказівками кураторів замовного законопроекту «Про забезпечення державної підтримки заходів з розвитку, популяризації та захисту російської мови в Україні»:

Ярова Г.Д.: – Короче, надо подать законопроект по русскому языку.

Меніович К.О.: – Ого!

Ярова Г.Д.: – Там получается по русскому языку и языку нацменьшин, но «нацменьшин» можно убрать.

Стенограма розмови між керівником групи Будяком А.В. (керівником ГО «Донбаське земляцтво м. Києва») та Яровою Г.Д.:

Ярова Г.Д.: – Ну, потенциально пару вариантов есть, оба попросили почитать, я скинула почитать, потому что «в темную» никто такого не делает.

Будяк А.В.: – Смотри, это все можно адаптировать, если они скажут, там, дайте нам еще сверху штукарик, и мы там все под себя приведем, но для этого они должны точно сказать, что «мы подаемся, только мы чуть подкорректируем под себя», хрен с ними. Тут самое главное – факт. Только там, этого Пресмана, Розенблата не трогать – потому что они там уже кипиш поднимают. Соболев. Ну, БППшники.

Ярова Г.Д.:Ну понятно, что это не БПП будет. Это буде тили внефракционный, или наши друзья добрые.

 

«У записах чітко чути, що співрозмовники, шукаючи нардепів, які мають лобіювати прийняття закону про захист російської мови, радять не чіпати Розенблата, бо він підніме галас. Звісно, не чіпати, бо у своїх висловлюваннях і діях я завжди підтримую патріотичні сили та настрої. Дійсно, у грудні ми зареєстрували законопроект про мови в Україні (№5556). У цьому питанні в мене принципова позиція: українська мова – єдина державна мова і вона потребує захисту. Ця ситуація яскраво показує, хто є хто у суспільстві», – зазначив Розенблат.

У прес-службі нардепа вкотре нагадали, що Борислав Розенблат відкритий до  спілкування і готовий коментувати будь-які ситуації:

«Якщо у вас виникають якісь запитання – звертайтеся. Ми готові коментувати будь-які ситуації у будь-який час доби, бо хочемо, щоб інформація, якщо вона стосується народного депутата, була повною і не викривлялася. На нашу думку, це справедливо», – повідомила прес-секретарка нардепа Юлія Чепюк.

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)