Меню

«Щасливе дитинство» триває: новий дитмайданчик отримали мешканці ОССБ «Гоголівська 15». ВІДЕО

Категорія: Актуальні теми
17-07-2019
144

Ще один дитячий майданчик від Фонду родини Розенблат з’явився у дворі житлового будинку за адресою вул.Гоголівська, 15 у Житомирі. Тут мешкає багато молодих родин з дітьми, тож такий подарунок їм дуже доречний.

Батьки зізнаються, що тепер на майданчику  малеча проводитиме увесь вільний час, адже давно мріяла про нього.

«Біля сусіднього будинку з минулого року є майданчик Фонд від родини Розенблат. Діти постійно туди просилися і ми водили їх, але вони запитували, чому в нас нема такого, - розповідає житомирянка Олена, мама двох хлопчиків. - Разом із нашою головою ОСББ ми підготували звернення на Фонд і сьогодні вже відкриваємо сучасний ігровий майданчик. Тепер зможу відпускати малих гратися самих, адже це у власному дворі, фактично під вікнами. Дуже дякуємо за такий позитивний досвід співпраці і підтримку». 

Аби створити для дітей справжнє літнє свято, з нагоди відкриття майданчика підготували солодощі, напої, розваги від аніматорів, повітряні кульки і мильні бульбашки.

«У першу чергу ми робим свято для наших дітей, адже одна справа подарувати майданчик, а зовсім інша – зробити це так яскраво, щоб лишилися гарні спогади.  Ще 5 років тому в Житомирі ми почали реалізовувати програму «Щасливе дитинство» по встановленню дитячих майданчиків. Фонд родини Розенблат намагається підтримати кожне ОСББ, яке створюється і звертається до нас із цим питанням, - поділився Борислав Розенблат. – Люди повинні бачити зміни, відчувати їх кожен день. Ми обов’язково й надалі підтримуватимемо тих, хто прагне втілювати ці зміни у своєму будинку. Для мене сьогоднішня подія важлива, адже ще кілька десятків дітей зможуть гратися і весело проводити час на сучасному і безпечному майданчику, отримувати позитивні емоції. Дякую, що взяли участь у встановленні майданчика, адже ми прагнемо, щоб ця справа була спільною, тому передаємо обладнання, а далі справа за вами. Лише разом ми можемо змінити наше життя».

Голова ОСББ «Гоголівська 15» Анеля Данилко відзначає, що встановленню майданчика передувало звернення з підписами мешканців багатоповерхівки та зустріч із представниками Фонду родини Розенблат. 

«Це дуже добре, що в нашому місті діє така програма, що є люди, які турбуються про дітей. Переоцінити їх вклад дуже важко, адже це велика робота, - додає голова ОСББ. – Діти неймовірно задоволені, а я у свою чергу дякую всім причетним: у першу чергу Фонду, а також моїм ініціативним батьками і помічникам, які долучилися до встановлення майданчика і його святкового відкриття».

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)