Меню

У Житомирі БФ «Фармварта» та Борислав Розенблат передали ліки для породіль у перинатальний центр та ЦМЛ № 1

Категорія: Актуальні теми
26-06-2017
322

Народний депутат ВРУ Борислав Розенблат продовжує підтримувати лікувальні заклади Житомира та області. Саме завдяки його сприянню та у співпраці з БФ «Фармварта» за короткий період часу міські та районні лікарні Житомирщини отримали медичних препаратів на суму близько 20 мільйонів гривень.

Про це повідомляє інтернет-видання 1.zt.ua.

Чергова передача необхідних медикаментів відбулася 26 червня. Зокрема, Житомирський обласний перинатальний центр та ЦМЛ №1 отримали від благодійників препарати «Natalis» загальною вартістю мільйон гривень. Застосовують ці ліки до, під час та після пологів.

Присутні на заході співробітники перинатального центру кажуть, що цей медпрепарат знають добре і  використовують його у роботі. Відгуки і у лікарів, і у пацієнтів лише позитивні. 

«Це надійні та перевірені на практиці ліки. Гель «Natalis» полегшує процес пологів, робить їх більш комфортними, мінімізує травмування, скорочує загальну тривалість пологів і зменшує біль. Завдяки його використанню вдається позбутися різних неприємних моментів, які супроводжують майбутню маму під час пологів. Також використання препаратів «Natalis» після пологів сприяє відновленню флори, захищає оболонку від болю та пошкоджень, тощо», - пояснює лікар Житомирського обласного перинатального центру під час отримання благодійної допомоги від БФ «Фармварта» та нардепа Борислава Розенблата.

Читайте також: БФ «Фармварта» та нардеп Розенблат передали лікарням Житомирщини медпрепаратів на 6,4 млн. 

Сам народний депутат вкотре наголошує, що робитиме усе необхідне, аби й надалі знаходити можливість постачати у медзаклади регіону лікарські препарати.

«Сьогодні ні для кого не секрет, що багато пацієнтів не можуть дозволити собі придбати самостійно ліки. Власне, наша співпраця із «Фармварта» покликана хоча б частково виправити цю ситуацію. Раніше ми передавали препарати від кашлю та застуди, для укріплення імунітету, а також протигельмінтні препарати і препарати для пацієнтів з травмами, ліки для онкодиспансеру і для пацієнтів з хворобами серця, шлунку, інші.

Сьогодні маємо гарну можливість допомогти перинатальному центру та міській лікарні №1, де з’являються на світ маленькі українці. Сподіваємося, що надані ліки полегшать пологи для матусь та роботу лікарів. Не втомлююся дякувати усім небайдужим, які розуміють, що  наразі така допомога є важливою та вкрай необхідною. У першу чергу дякую нашим партнерам - БФ «Фармварта», які беруть на себе величезний обсяг роботи у цьому напрямку».

Читайте також: Чергову партію медикаментів отримали лікарні Житомира та області від БФ «Фармварта» за сприяння нардепа Розенблата

Нагадаємо, що  ліки, які передає «Фармварта» та Розенблат, іноземного виробництва, однак мають усі необхідні супроводжуючі документи, а терміни для використання не порушені. Отримати такі медичні препарати у лікарнях, за їх наявності,   пацієнти можуть абсолютно безкоштовно.

У рамках зустрічі народний депутат ВРУ Борислав Розенблат також поділився своїм баченням  медичної реформи в Україні, акцентуючи увагу на потребі запровадження страхової медицини і продовженні дії державних програм. 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)