Меню

У Житомирі з’явився новий дитячий майданчик від Фонду родини Розенблат.ФОТО

Категорія: Актуальні теми
11-06-2018
225

У Житомирі з’явився новий дитячий майданчик від Фонду родини Розенблат. Цього разу його встановили у дворі будинку по вулиці Івана Мазепи,79. Житомирянам майданчик передав  народний депутат України, меценат Борислав Розенблат.

«Коли люди проявляють ініціативу – наше завдання їх у цьому підтримати. Так, з проханням про встановлення майданчика, до нас звернулася голова ОСББ «Затишок - 79», яка прагне зробити свій будинок найкращим. Я був та є активним прихильником створення ОСББ, тому намагаюся усіляко сприяти розвиткові цих об’єднань. Мені приємно, що люди не чекаючи сторонньої допомоги, об’єднуються та роблять своє життя кращим. Я дуже радий бачити усміхнені очі дітей, такі щирі і щасливі, це надихає і надалі допомагати»,- зазначає благодійник.

Раніше у цьому дворі були лише зруйновані уламки старого майданчика, встановленого кілька десятиліть тому. А тепер дітям є де гратися, не шукаючи пригод у інших дворах, кажуть мешканці ОСББ «Затишок-79».

«Нашому будинку вже 30 років і нарешті з’явився такий дитячий майданчик. І це вперше за два роки існування ОСББ у нас таке свято. Раніше у нас була ігрова зона, але в дуже поганому стані. Ті «огризки» ми намагались привести до ладу, відреставрувати, але все одно це було не те. Ми вдячні Бориславу Розенблату за такий подарунок, мешканці вже назвали його нашим «Мангеттеном», - каже голова ОСББ «Затишок -79» Олена Бабіна.

Під час відкриття майданчика мешканці влаштували дитяче свято – з повітряними кульками, іграми, музикою, конкурсами та іншими розвагами.  

«Щастя дитини – це її дитинство. У дитинстві йде розвиток. Коли ми були маленькими дітьми, не мали такої краси. Той період часу був такий – добре, що можна було погойдатися на гойдалці, погратися в класики. Ці ігри минулого вже відійшли. Сьогодні гра заключається не лише у грі, як такій, а у загальному розвитку дитини. Відкриття цього дитячого майданчика є щасливим моментом для дітей та їх батьків. Він буде довго служити нам. Спасибі народному депутату Бориславу Розенблату, який відгукнувся на наше прохання», - розповідає житомирянка Антоніна Федоренко.

 Батько двох синів,  житомирянин Володимир каже: «Мені дуже тут подобається, класний майданчик. Нарешті зробили. Ось моїх двоє дітей – Єлисей та Тимофій, вони вже тут граються, ми поруч живемо».

Школярка Марія мешкає поруч із новим майданчиком. Дівчинка каже, нарешті у дворі з’явилося місце, де можна погратися з друзями.

«Я дуже рада, що у нас тепер новий майданчик. Тут є гойдалки, цілий комплекс для ігор. Нам тепер є де гратися, я буду приходити сюди», - розповідає Марія.

Народний депутат Борислав Розенблат розповів, що Фонд родини Розенблат багато років підтримує ОСББ Житомира. Благодійники й надалі продовжуватимуть  цей благодійний проект.

 

 

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)