Меню

Відкриття почесного консульства Держави Ізраїль в Західному регіоні України

Категорія: Актуальні теми
31-05-2015
206

 

Вчора був один із тих днів, які можна вважати визначним - у Львові ми відкрили Почесне Консульство Держави Ізраїль у Західному регіоні, яке очолив Олег Вишняков. 
Мені було приємно, що на відкриття консульства завітали представники Кнесету Ізраїлю пані Талі Пласков та пані Софа Ландвер, депутати Верховної Ради України Андрій Антоніщак, Андрій Лозовий, Ярослав Дубневич, Олег Березюк, Георгій Логвінський, Андрій Тетерук, Юрій Дерев'янко, Сергій Кіраль, посол Ізраїлю в Україні Еліав Белоцерковські та посол України в Ізраїлї Геннадій Надоленко, заступники міністрів закордонних справ України та Ізраїлю, керівники Рівненської і Львівської областей, мер Львова Андрій Садовий, а також інші почесні гості.
Для мене як співголови депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Державою Ізраїль дуже важливо налагоджувати співпрацю з ізраїльтянами. Ми маємо сьогодні робити все, щоб Україна була потужно представлена на міжнародній арені. Особливо важливим для нас є визнання країн, які мають великий досвід виживання та розвитку в умовах постійного супротиву агресії з боку сусідніх держав. Нам обов'язково треба підтримувати зв'язок і переймати досвід у країни, яка вже 67 років фізично виборює своє право на існування. Але при цьому Ізраїль постійно розвивається у фінансовому, економічному, науковому та військовому плані. 
Я вірю в те, що поєднавши ізраїльські технології та український потенціал, ми отримаємо величезну перевагу. 
Дякую перш за все Почесному консулу Олегу Вишнякову, який важко працював для того, щоб у Львові з'явилося це консульство, а також послам, колегам з Верховної Ради, представникам обох делегацій. Ще раз дякую всім і хай Господь береже Україну!

Теги:

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)