Меню

Я готовий підтримати цю ініціативу, - Борислав Розенблат

Категорія: Актуальні теми
19-05-2017
374

Вчора у міській раді говорили про «Соціальний захист бійців та членів їх родин».
Участь в в обговоренні взяли дружини та матері учасників АТО, активісти, волонтери, представники громадських організацій та помічники народного депутата України Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat). Захід організувала ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

«Юристи нашої організації створили Концепцію з питань реформування соціального захисту, – розповідає голова Житомирської філії громадського об’єднання Olga Litvin. – Концепція вже розіслана для ознайомлення представникам організацій, які братимуть участь у заході. Ми зібрались разом для того, щоб безпосередньо обговорити, внести зміни, почути пропозиції, додати та сформувати бачення кожного з представників ГО. Адже всі вони працюють в різних напрямах, тобто мають і власний досвід, і знання».

"До Громадської приймальні Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat) щодня приходять учасники АТО або їхні рідні. Ми розповідаємо їм про пільги, допомагаємо з документами, надаємо безкоштовні юридичні консультації. Ми знаємо з якими проблемами вони стикаються, повернувшись зі Сходу і готові усіляко сприяти у розв"язанні цих проблем", - розповів юрист Громадської приймальні Борислава Розенблата, Руслан Цимбалюк .

Впродовж двох годин учасники обговорювали недоліки чинного законодавства та ті зміни, які потрібно внести до діючих законів.

"Нещодавно ми зустрічались з мамами загиблих хлопців і вони розказали, що вони досі платять так званий "податок на армію". Вони вже віддали найдорожче, що в них було - своїх синів, а з їхніх зарплат вираховують оці суми. Так не повинно бути. Добре, що в Житомирі зібрались небайдужі і хоробрі люди, які готові братись до такої роботи - ініціювати зміни у законодавстві, боротись із бюрократичною машиною і впроваджувати це для всієї України.Я готовий підтримати цю ініціативу," - прокоментував Борислав Розенблат.

Як повідомляють організатори, Громадські консультації у місті Житомир стали першим заходом кампанії реформування соціального захисту бійців та членів їх родин. Загалом програма охопить 7 регіонів України.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)