Меню

Як Фонд родини Розенблат влаштував екскурсію для юних винахідникі

Категорія: Актуальні теми
30-05-2017
335

30 травня учасники конкурсу "Юний винахідник", який організовував Фонд родини Розенблат, побували у Музеї популярної науки і техніки "Експериментаріум". Поїздку для дітей благодійники організували для того, аби заохотити школярів й надалі займатись наукою.

"Коли ми оголосили конкурс і почали отримувати перші роботи, то були приємно здивовані тими проектами, які надсилали діти. Здавалося б, як школярі можуть не лише придумувати, а і втювати таке у життя? Вони роблять роботів, екзоскелети, системи утеплення будинків, фільтри для очищення води! Тому ми з радістю підтримуємо таких талановитих і розумних діток і вирішили подарувати учасникам подорож до "Експериментаріуму" ", - розповіла співзасновниця Фонду родини Розенблат, Олена Розенблат.

"Під час екскурсії діти охоче розглядали експонати музею, брали участь у дослідах та ставили багато запитань працівникам закладу.Дехто із житомирських школярів там був вдруге і втретє, це захоплює. Діти цікавляться наукою і тут цікаво. Малеча була в захваті, адже у цих дітей наука викликає великий інтерес", - наголосила волонтер Фонду Людмила Альтовська.

Екскурсія відбулась в рамках акції "Подорожуймо Україною разом з Фондом родини Розенблат".

Детальніше про те, як відбувався конкурс за посиланням:

Конкурс для юних науковців від Фонду родини Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)