Меню

За ініціативи Борислава Розенблата вже втретє в Житомирі відбувається Різдвяний ярмарок

Категорія: Актуальні теми
28-12-2016
346

У Житомирі третій рік поспіль в новорічний період запрацював Різдвяний ярмарок. Цього року організатори розділили його територію на три локації - місця для продажу сувенірної продукції, фудкорд-зона та дитяча локація. Щодня все більше житомирян приходять на ярмарок не лише за подарунками рідним, а й відчути атмосферу новорічно-різдвяних свят.

Нині працюють 45 будиночків житомирських майстрів, де охочі можуть придбати вироби ручної роботи, смаколики та продукцію з меду, одяг, органічну косметику від українських виробників , а також подарункові листівки і сувеніри.

Ініціатором Різдв"яного ярмарку в Житомирі став Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat). Подорожуючи країнами світу та надихаючись святковою атмосферою європейських міст, народний депутат вирішив започаткувати подібний ярмарок і в рідному місті. Спільними зусиллями з міською владою вдалося реалізувати такий проект. Організатори ярмарку щороку намагаються покращувати захід. Таким чином запроваджують в Житомирі європейську традицію спільних святкувань та сприяють спілкуванню.
Цьогоріч на майдані Корольова працює кінотеатр. На великому екрані, розміщеному на головній святковій сцені, демонструють тематичні фільми. Гурманам же пропонують відвідати фудкорд-зону, де можна скуштувати фірмові страви від відомих закладів громадського харчування.

Автори: Yulya SvintsitskaSergii Kobylianskyi

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)