Меню

За підтримки Фонду родини Розенблат у Житомирі відбувся Перший Хореографічний Конгрес

Категорія: Актуальні теми
03-05-2017
493

29 квітня 2017 - до Міжнародного Дня Танцю у приміщенні Житомирського міського Палацу культури відбувся Перший Хореографічний Конгрес для керівників хореографічних колективів, студентів та викладачів спеціалізованих навчальних закладів. 

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила організатор заходу Інна Бурдейна.

Організатори Конгресу: Управління культури Житомирської міської ради на чолі - Н.І.Рябенко та ГО "Центр хореографічного мистецтва ім.Н.Скорульської" - голова - І.П.Бурдейна.

"Від організаторів та учасників Конгресу висловлюємо Велику Шану та Подяку Заступнику Житомирського міського голови з гуманітарних питань - Матвію Хренову та Низький уклін Меценатам і Партнерам Конгресу: БО "Фонд Родини Розенблат" - особисто - Олені Розенблат; Піцерії "МАРІО" - особисто - Світлані Сухомлин; "Львівській майстерні шоколаду" - особисто - Людмилі Зубко та Тетяні Парфентіївій; Польській ресторації "Агнешка" - особисто - Ользі Сердюковій; колективу "Житомир.Тревел" в особі - Оксани Давиденко; "Житомир Зроби Голосніше" - особисто - Ірині Маренковій за підтримку і допомогу в організації та проведенні Конгресу, створення затишної і теплої естетичної атмосфери та вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва на Житомирщині!!!", - написала Інна Бурдейна.

"Ми підтримали чудовий захід, який надихає багатьох митців і просто житомирян, привітали Інну Бурдейну та передали їй квіти від Олени Соломонівни Розенблат. Виступ артистів був дійсно цікавим і видовищним," - розповіла волонтер Фонду родини Розенблат Людмила Альтовська.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)