Меню

За підтримки Фонду родини Розенблат у Житомирі з"явився арт-об"єкт, створений талановитими дітьми

Категорія: Актуальні теми
06-10-2016
227

У житомирській школі №9 дітлахи створили яскраве панно на багатометровій огорожі школи

Про це повідомляє Житомирська Хвиля:

"Стіну спільно розмальовували старшокласники дев'ятої школи, вихованці житомирської дитячої художньої школи та представники молодіжної громадської організації "Арт-село", які, власне, і подали ідею створити куточок позитиву в школі-інтернаті:

"Коли до нас звернулися керівники цього начального закладу і сказали, що тут стіна, то особисто я назвала цю стіну "130 квадратних метрів депресивної сірості". Діти не повинні жити в таких сірих тонах. Тож зараз втішається не тільки моя душа художника, а й усі, хто долучився до створення цього арт-обєкту. Особливо ці дітки, яким творчість дуже допомагає адаптуватися і відчути себе особистістю. Вони так гарно працювали, що неможливо було їх зупинити. І в результаті ми отримали сонячний арт-об’єкт, що випромінює енергію, яку в нього вклали діти, коли його малювали", – розповіла голова громадської організації "Арт-село" Олена Гузенко.

Відтепер огорожа навчального закладу не лише милуватиме око, а й слугуватиме додатковим дидактичним матеріалом, переконана виконуюча обов’язки директора житомирської школи-інтернату для дітей з освітніми потребами №9 Світлана Лесик: "Малюнки продумані так, що у них закладена певна корекційна спрямованість. Діти зможуть тут вчитися читати, розрізняти кольори, рахувати. Наприклад, порахуй бедриків, порахуй бджілок або ж знайди бджілку, знайди метеликів. Так що тут досить продумано все". Додамо, що закупити фарби для розмалювання школі допоміг фонд одного з народних депутатів."

"Одразу, почувши про ідею створення цього панно, вирішили долучитись. Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation закупив фарби для цієї акції. Адже ми не вперше підтримуємо такі мистецькі заходи і радіємо, коли бачимо, як талановиті діти роблять цей світ яскравішим! Тепер навколо школи №9 не просто сіра стіна, а цілий витвір мистецтва, який діти зробити своїми руками. Ці картинки будуть довго радувати і школярів і працівників школи, - розповіла директор Фонду Олена Розенблат.

Деталі за посиланням: 

http://103fm.com.ua/news/54383-u-zhytomyrskii-shkoli-9-ditlakhy-stvoryly-iaskrave-panno-na-bahatometrovii-ohorozhi-shkoly.html

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)