Меню

За підтримки Фонду родини Розенблат відбувся юнацький турнір з грепплінгу

Категорія: Актуальні теми
10-05-2017
198

"Ми підтримуємо розвиток талановитої молоді, дітей, які займаються спортом, мистецтвом. Тому вирішли допомогти із призами для тих хоробрих спортсменів, які люблять єдиноборства, які займаються таким непростим видом спорту,"- розповіла директор Фонду родини Розенблат, Elena Rosenblat.

Переможці отримали 20 комплектів захисних наколінників та грамоти від Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation.

Змагання відбулись 6 травня у спортивній залі Недільної школи Свято-Михайлівського кафедрального собору.Участь брали спортсмени з інших міст та областей України.

Довідково:
Грепплінг (англ. Grappling, Submission Fighting, Submission Wrestling, No-Gi Grappling) - вид спортивного єдиноборства, який поєднує в собі техніку всіх борцівських дисциплін, з мінімальними обмеженнями по використанню больових і задушливих прийомів. Дана боротьба не включає в себе нанесення ударів і використання зброї. Прагнення закінчити поєдинок достроково, за допомогою больового або задушливого прийому, є відмінною рисою грепплінг, оскільки в деяких видах боротьби основною метою є або позиційне домінування (вільна і греко-римська боротьба), або одержання очок за певну кількість кидків та інших технічних дій ( дзюдо і самбо), після чого спортсмену присуджується перемога. Іншою відмінною рисою грепплінг є форма. Одяг спортсмена складається з шортів і рашгарда (обтягуючої футболки з коротким і довгим рукавом). Важливо, що одяг має повністю прилягати до тіла, щоб під час сутички не давати нікому переваги.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)