Меню

Житомирські школярі побували в Мистецькому Арсеналі у м.Києві

Категорія: Актуальні теми
31-10-2016
195

28 жовтня 15 талановитих житомирських школярів побували а Мистецькому Арсеналі у м.Києві. Екскурсію для дітей влаштував Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation. Поїздка відбулась в рамках акції "Подорожуймо Україною разом з Фондом родини Розенблат".

«Ми спланували низку заходів для дітей: різноманітні творчі конкурси, турніри, спортивні змагання тощо. Головний приз для переможців - екскурсія. В рамках акції ми хочемо відвідати фонтан у Вінниці, замок Радомисль, музей Пирогово під Києвом, Софіївський дендропарк, а також менш відомі, але не менш красиві місця. Слідкуйте за анонсами на наших сторінках у соціальній мережі Facebook або на офіційному сайті народного депутата Борислава Розенблата. Ми будемо раді подорожувати разом!», – зазначила керівник Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation Elena Rosenblat.

Цього разу для житомирських школярів Фонд влаштував творчий конкурс. Діти малювали малюнки на тему "Україна моєї мрії". Згодом професійні художники Дмитро Раков, Олена Дубініна, Юрій Дубінін та Олена Славова відібрали 10 дитячих робіт. Ще 2 переможців визначили керівники Фонду та ще 3 читачі нашої сторінки. Загалом, участь у конкурсі взяли майде 200 школярів м.Житомира.

Усі 15 переможців творчого конкурсу "Україна моєї мрії" отримали дипломи та побували у Мистецькому Арсеналі.

"Ми вирішили, що для юних художників буде цікаво побувати у Мистецькому Арсеналі" подивитись на сучасне мистецтво. Тому підібрали час, коли триватиме виставка "Ефемероїди.ХХ століття у плакаті", "Горизонт подій" та "Війна написів" і влаштували для учаників конкурсу екскурсію. Приємно, що дітям ця подія сподобалась, для нас їхні відгуки важливі, адже ми запланували багато подібних екскурсій нашою Україною," - розповіла представник Фонду Людмила Альтовская.

Раніше в рамках акції "Подорожуймо Україною разом з Фондом родини Розенблат" талановиті житомирські школярі побували на екскурсії у Верховній Раді України та в парковому комплексі "Буки".

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)