Меню

Зустріч з житомирянами народного депутата України Борислава Розенблата

Категорія: Актуальні теми
11-07-2016
234

Під час останньої зустрічі з виборцями до народного депутата звернулася житомирянка Світлана Петрівна Шупік. Жінка розповіла, що впритул до будинку, у якому вона проживає, збираються звести чергову висотку.

За словами пані Світлани, мешканці сусідніх будинків проти: вони не розуміють, як на тому маленькому шматку землі має поміститися цілий будинок, де його мешканці паркуватимуть автівки і де в подальшому гратимуться діти усього двору.

На суботню зустріч із нардепом прийшло кілька десятків житомирян. Люди підтвердили, що не хочуть бачити у своєму дворі висотку. Вони показали свої звернення до міської ради і попросили сприяння:

"Ми написали колективне звернення від мешканців кількох будинків, ходили на прийом до заступника міського голови. Нам надали відповідь, у якій зазначено, що незабаром призначать громадські обговорення для врахування наших пропозицій. Але ми не хочемо тут будинку - немає місця! До того ж, ми хотіли розмістити тут дитячий майданчик", - повідомили люди.

Борислав Розенблат запропонував мешканцям створити ОСББ, аби мати змогу самим розпоряджатися своєю прибудинковою територією:

"Згідно закону, який вступив в силу з 1 липня, якщо ви створюєте ОСББ, прибудинкова територія стає вашою спільною власністю. Тільки ви зможете нею розпоряджатися. Ви зможете тут поставити дитячий майданчик, зробити парковку. Все, що захочете. Це один із законних шляхів вирішення цього питання", - зазначив Борислав Розенблат.

Нардеп також пообіцяв надати всю необхідну допомогу, зокрема і юридичний супровід.

За інформацією депутатів Житомирської міської ради Олександра Рибака та Максима Манухіна, які були обрані по цих округах, наступної суботи у приміщенні Корольовської районної ради мають відбутися громадські обговорення щодо забудови цього району. Депутати попросили людей не бути байдужими, прийти і пояснити свою позицію. Борислав Розенблат пообіцяв делегувати туди одного зі сіоїх помічників.

Крім того, під час зустрічі житомиряни цікавилися у нардепа, як можна взяти участь у програмі енергозбереження, щоб мати змогу утеплити свої домівки, замінити вікна та комунікації. Також ставили питання щодо строків встановлення газових лічильників.

Відповідаючи на ці запитання, Борислав Розенблат висловив думку, що лише спільними зусиллями активних мешканців та за сприяння представників влади різних рівнів можна відстояти свої права та зробити наше місто кращим. 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)