Меню

15-річний Юрко Коханчук з Житомира почувається добре після важкої операції на серці, - нардеп

Категорія: ЗМІ про нас
05-08-2016
412

П’ятнадцятирічний житомирянин Юрій Коханчук повернувся з Індії, де йому зробили складну операцію на серці, та почувається добре.

Про це повідомляє Житомир.info з посиланням на сторінку у Facebook народного депутата від Житомира Борислава Розенблата.

«Сьогодні мав приємну і довгоочікувану зустріч - до мене завітали Юрко Коханчук з батьком!!! Після важкої операції на серці, яку робили індійські лікарі, Юрко почувається добре!», - написав нардеп.

Борислав Розенблат також додав, що добре пам'ятає день, коли до нього за допомогою звернулися батьки хлопчика, якого треба було терміново оперувати. Нардеп подякував Віктору Шафранському - на той час заступнику Міністра охорони здоров'я, працівникам міністерства та всім небайдужим людям, які долучилися до збору коштів.

«Спільними зусиллями нам вдалося врятувати життя», - додав депутат і подякував родині за подарунки з Індії.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2015 року родина Коханчуків звернулася за допомогою своєму 14-річному синові, якому була необхідна термінова трансплантація серця. У листопаді учні Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей, де навчається хлопець, зібрали на його лікування 9 тисяч гривень.

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)