Меню

Борислав Розенблат: «У 2017-му ми продовжимо встановлювати нове обладнання у лікарнях Житомира»

Категорія: ЗМІ про нас
24-02-2017
378

Двадцять мільйонів гривень з державного бюджету впродовж 2016 року додатково отримав Житомир за сприяння народного депутата України Борислава Розенблата.Більшу частину цих коштів - 15 мільйонів гривень - спрямували на закупівлю медичного обладнання для приймальних відділень Центральної міської лікарні №1, Центральної міської лікарні №2 та Центральної міської дитячої лікарні.

Про це повідомляє видання "Ехо".

У тому числі п’ять мільйонів гривень виділили на облаштування пологового відділення ЦМЛ №1.
Минулого тижня житомирянам презентували оновлене приймальне відділення дитячої міської лікарні. Там нещодавно закінчили капітальний ремонт, який обій­шовся міському бюджету в 776 тисяч гривень, і встановили нове медичне обладнання на суму 2,7 мільйона гривень.


"Обладнання, яке вже працює у лікарні, дозволяє зменшити час перебування пацієнта у приймальному відділені. Для нас це найголовніше, бо це життя і здоров'я наших маленьких житомирян. Проведення ремонтних робіт та закупівля медобладнання стали можливим завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу та народного депутата Борислава Розенблата. Саме завдяки зусиллям нардепа гроші на закупівлю медобладнання надійшли з державного бюджету", - наголосив міський голова Сергій Сухомлин.


Як працює нове обладнання у приймальному відділенні ЦМЛ №1, Борислав Розенблат перевіряв ще на початку лютого. Результат його влаштував, проте зупинятися на досягнутому народний депутат не збирається. Говорить: програма з облаштування медзакладів міста діятиме й у 2017 році.


"Сучасні лабораторії, техніка для реанімації та інше обладнання працюють, усе на своїх місцях і служить людям. Медперсонал успішно користується обладнанням, яке значно пришвидшує діагностику і допомагає рятувати життя пацієнтів. Позаяк конче необхідно забезпечити людей якісною медициною, близько 20 млн грн буде знову розподілено на наші лікарні. Для нас страшно, що люди сьогодні не мають можливості придбати ліки, не мають допомоги. Ось це і є наше завдання - за рахунок державного бюджету переобладнати наші лікарні, щоб була сучасна медична допомога", - зазначив нардеп.


Крім того, він переконує, що Житомир і надалі отримуватиме безкоштовні ліки від благодійників:
"Ми продовжуємо співпрацювати з благодійним фондом "ФАРМ­ВАРТА". Сподіваюся, що вже зовсім скоро ми отримаємо від них нову партію медикаментів, які будуть передані у лікарні міста".

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)